Komentowana treść: OpenBOR 3.0 - aktualizacja
[#1] Re: OpenBOR 3.0 - aktualizacja
coś link do openbora nie dziala (brak :8080)
mogłby ktoś z czerwonych opisać jak to działa i w jakie gry można grać?

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2011 10:05:35 przez rzookol
[#2] Re: OpenBOR 3.0 - aktualizacja

@rzookol, post #1

Siema.Po bardzo krotkich testach udalo mi sie zagrac w Asterix,AliensvsPredator,tytulowy Bor czyli Beats of Rage,Castlevania i HyperFinalFight.Oczywiscie kolejne tytuly czekaja jak prezent pod choinke.Szybkosc gier w tzw.okienku jest porazajaca ale niestety na moim Samie nie dziala tryb pelno-ekranowy(gry sie zawieszaja na "dzien dobry").Ale tak naprawde dzieki OpenBor poczulem klimat tych starych salonów gier gdzie "naparzanki" krolowaly prawie niepodzielnie.
[#3] Re: OpenBOR 3.0 - aktualizacja

@Jupiler, post #2

porażająca czyli szybka czy wolna? :)
[#4] Re: OpenBOR 3.0 - aktualizacja

@rzookol, post #3

Ok.Wiem ,ze zabraklo jednego slowa lecz z glownego tonu mojej wypowiedzi chyba mozna wywnioskowac ze jest dobrze (tak sobie mysle inaczej to bym marudzil na wszystkie strony).Naprawde bardzo szybko to dziala.Wczoraj udalo mi sie sciagnac kolejne tutuly.Nic tylko grac.....OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem