Komentowana treść: YAM 2.7
[#1] Re: YAM 2.7
OK Tylko życzyć sobie takiego rozwoju innych amigowych programów użytkowych.
[#2] Re: YAM 2.7
Wersja dla AROS-a nie działa. Konkretnie to któraś z klas MUI, która była dołączona do archiwum rozwala interfejs.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 10:02:15 przez tomek
[#3] Re: YAM 2.7
Przed chwilą z nowego Yama wysłałem maila po nowy sterownik dla Sam :)
Program na pierwszy rzut oka działa OK pod OS4.
[#4] Re: YAM 2.7

@tomek, post #2

okazuje się, że rozwalona jest klasa NList
[#5] Re: YAM 2.7

@tomek, post #4

Może zainstaluj najnowszą, a jeżeli masz najnowszą, to wróć do poprzedniej.
[#6] Re: YAM 2.7

@Dopuser, post #1

Moim zdaniem, patrząc na istotne zmiany w ostatnich latach YAM rozwija się bardzo wolno, najszybciej rozwijał go Marcel Beck (autor), wówczas pojawiały się istotne duże zmiany a nie tylko usprawnienia, obsługa nowych formatów ikonek i poprawki.
Jeśli inne amigowe oprogramowanie miałoby się rozwijać tak jak aktualnie YAM to byłoby to nieszczęście.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 12:06:58 przez grxmrx
[#7] Re: YAM 2.7

@mailman, post #5

Niestety YAM domaga się najnowszej, która (wersja i386) właśnie nie działa prawidłowo.
[#8] Re: YAM 2.7

@grxmrx, post #6

Zgadzam się. Zmiany nie są praktycznie dostrzegalne dla użytkownika.
[#9] Re: YAM 2.7

@tomek, post #8

Przy tej wersji nie byłbym pewien: często wprowadzenie stabilnej wielowątkowości do programu, który wcześniej jej nie zakładał, to większe zadanie.
[#10] Re: YAM 2.7
Niestety nowy YAM wszystkie wiadomosci ktore mam na serwerze nawet te juz sciagniete rozpoznaje jako nowe i chce je ponownie sciagac. Ktos ma pomysl jak go zmusic do ropoznania juz sciagnietych wiadomosci?
[#11] Re: YAM 2.7
super programik !! :)
na Amidze swietnie sie sprawuje
[#12] Re: YAM 2.7

@TomK, post #10

IMAP... Tylko wciąż nieobsługiwany IMAP...
[#13] Re: YAM 2.7

@tomek, post #2

Na MorphOS coś nie tak. Z początku myślałem, że instalacja tej nowej wersji skopała ustawienie czcionek. Ale sprawdzam i wszędzie poza fixed fonts jest ISOHelveticaPL
A wygląda to tak
W ogóle mi nie reaguje na zmianę czcionki. Co z tym zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 23:37:07 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem