Komentowana treść: AmiKit 1.6.0
[#1] Re: AmiKit 1.6.0
Może i się pojawiła. Ale jak na razie to można ją sobie tylko kupić.

Gdy odpaliłem zainstalowanego u siebie Amikita i kliknąłem w opcję aktualizacji, dowiedziałem się że nie ma nowszej aktualizacji. A mam obecnie wersję 1.5.9 zainstalowaną pod Windowsem.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 14:05:59 przez gilban
[#2] Re: AmiKit 1.6.0

@gilban, post #1

"free public link will be available later"
Prawdopodobnie będzie wydana jako "exe'k" skoro ma zawierać nowe WinUAE.
[#3] Re: AmiKit 1.6.0

@Madman, post #2

Tak się można domyślać.

Choć tak naprawdę patch AmiKit_update15x_engine wprowadzał właśnie WinUAE z serii 2.xx. Dzięki temu można odpalić Amikita pod win Vista lub Win 7. Również bez problemu można podmienić ręcznie winuae na najnowszy i też działa bez problemu.

Pierwotna wersja AmiKit_setup150 zawiera w sobie WinUAE z serii 1.xx i ta już pod Win 7 działać nie chce. Więc najpierw instalowałem AmiKit_setup150, potem AmiKit_update15x_engine. Potem podmieniałem plik winuae do najnowszego i odpalałem Amikita. Ten następnie pobierał sobie wszystkie wewnętrzne aktualizacje. Do wersji 1.5.9 włącznie.
[#4] Re: AmiKit 1.6.0

@Madman, post #2

Spoko... pojawi się i wersja w pliku... betatesterzy już ją mają :)
[#5] Re: AmiKit 1.6.0

@gilban, post #3

u mnie bezproblemowo zadzialal amikit w wersji 1,5 na win7 prof 32bity.
[#6] Re: AmiKit 1.6.0

@Madman, post #2

Jest exec dostępny na stronie.
[#7] Re: AmiKit 1.6.0

@Kwiatki, post #5

Witam.
Czy ktoś wie jak mogę uruchomić AmiKit 1.6 w WIN7. Podczas uruchomienia AmiKit wyświetla się komunikat:"Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna." W eventlogu jest wpis:"Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "C:\d=\images\AmiKit\AmiKit.exe". Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC80.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="8.0.50727.6195". Użyj narzędzia sxstrace.exe, aby uzyskać szczegółową diagnozę."
Posiadam wersje Win7 x64 na stacjonarnym i x86 na lapku gdzie efekt jest identyczny.
[#8] Re: AmiKit 1.6.0
Można dokonać aktualizacji z poziomu starszego AmiKIT poprzez opcje pobierania aktualizacji ?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 13:15:25 przez Mleko
[#9] Re: AmiKit 1.6.0

@thePalec, post #7

Please send me a screenshot to: amikit @ gmail.com
Also open this issue in AmiKit Forum so other people can contribute, please.
http://amikit.amiga.sk/forum/index.php

Quick solutions:

1) Install older AmiKit 1.5.0, copy AmiKit.exe and RomFind.exe to safe place. Uninstall AmiKit 1.5.0. Install the latest 1.6.0 version and replace AmiKit.exe and RomFind.exe with the older versions.

or

2) Install older AmiKit 1.5.0 and update to the latest version using the Live Update feature. Just note the first start of AmiKit will take MUCH longer because the update packages need to be unpacked and installed in background.
[#10] Re: AmiKit 1.6.0

@Mleko, post #8

Tak można dokonać aktualizacji ze starszej wersji.

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 21:20:37 przez thePalec
[#11] Re: AmiKit 1.6.0

@AmiKit, post #9

Thank AmiKit.

Success they both solutions works.

Działają obydwa rozwiązania.
[#12] Re: AmiKit 1.6.0
It was worth the wait? - yes, of course! ;) OK

Teraz pora na AmigaSYS5 OK - coming soon...:D

...forward all the time OK
[#13] Re: AmiKit 1.6.0

@thePalec, post #11

Glad to hear. Here's more simple solution:
http://amikit.amiga.sk/forum/index.php?action=vthread&forum=3&topic=1104

or just download AmiKit 1.6.0 installer again. I've fixed it.
[#14] Re: AmiKit 1.6.0

@(V)(I)mothe(P), post #12

AmigaSYS 5 jest na półmetku. A dla prawdziwej Amigi dopiero raczkuje. Co nie zmienia faktu, że jestem ciekawy wersji 5:D. Tak widać ze stronki AmigaSys.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem