Komentowana treść: SimpleMail 0.38
[#1] Re: SimpleMail 0.38
Nie byłbym taki pewien, czy wyjdzie wersja na mosa niebawem. W zeszłym roku nie wyszła, chyba, że przegapiłem, po paru miesiącach...

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2011 10:35:47 przez Adam_K
[#2] Re: SimpleMail 0.38

@Adam_K, post #1

Przegapiłeś ;) Pojawiła się w czerwcu.
[#3] Re: SimpleMail 0.38
Ja to tylko czekam kiedy w SimpleMail bedzie dodana mozliwosc tak jak w Yamie wyboru z jakiego konta mozna wyslac emaila...
Od lat nie ma tej opcji w SM :(
[#4] Re: SimpleMail 0.38

@MaveRick, post #3

Cos mi sie chyba popier... To chyba w Yamie mozemy ustawic tylko jeden serwer wysylajacy poczte a pobierac poczte z kilku kont emailowych :/
To chyba dlatego ciagle SimpleMail jest dobra alternatywa dla YAMa bo ma wlasnie to "cos" :)
Jesli w YAMie to wprowadza to SimpleMail moze miec ciezki orzech do zdryzienia aby zatrzymac przy sobie uzytkowanikow...
[#5] Re: SimpleMail 0.38
Zawsze pytam sie przy kazdym wypuszczeniu nowego SM... Czy ma ktos gdzies jakies ciekawe na czasie przyciski do SM
Te z programem "pachnal" OS3.1 :(
[#6] Re: SimpleMail 0.38
Przed kilkoma minutami pojawiła się kompilacja dla systemu MorphOS, można ją pobrać stąd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem