Komentowana treść: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo
[#1] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo
proponuje ok lutego dac newsa z jego KRSem latwiej jest przekazac 2-3 stowki z podatku 1 %
pare osob zadeklarowalo taka forme wsprcia i suma sumarum moze byc to pokazny zastrzyk finansowy dla niego na leki ..ktore jak wiem sa drogie (do decyzj nfz )

Krzysiu glowa w chmury ptak do gory trzym sie i zdrowiej !!!!
[#2] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo
Chciałbym serdecznie wszystkim podziękować, a zwłaszcza pomysłodawcy i nabywcy. :)
Przed chwilą otrzymałem przelew za aukcję.
Było też trochę przelewów tradycyjnych i przez PayPal (wiem, że oni biorą % ale niektórym tak wygodniej przelać, zwłaszcza z zagranicy), za te wszystkie także dziękuję.
Obiecuję dobrze to wykorzystać, jest myśl aby w końcu normalną podłogę zrobić w moim pokoju.

Ponawiam pytanie - czy byłoby zainteresowanie gazetami amigowymi lub też innymi? Mógłbym pokombinować nad takimi drobnymi aukcjami jak ktoś chce jeszcze dołożyć cegiełkę.
[#3] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

Co prawda nie wykazuję się zainteresowaniem jeśli chodzi o czasopisma amigowe ale bardzo mnie cieszy handshake że aukcja okazała się być pomyślna (przynajmniej jak na moje ;) )
Również apeluję aby udostępnić dane odnośnie SirLEO bo PITy się zbliżają :)
[#4] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

ja chetnie kupie cegielke ;)
[#5] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@HOŁDYS, post #1

Popieram.
[#6] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

Właśnie dorzuciłem się przez paypala. Powodzenia Krzysztof! Właśnie wczoraj oglądałem film o FOP...
[#7] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@HOŁDYS, post #1

...na leki czy podłogę bo zgubiłem się?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 00:03:12 przez c3h6
[#8] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

Kupie cos (dorzuce cegle) :)
[#9] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

Również jestem za cegiełką i wspomogę.
[#10] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@c3h6, post #7

Lekarstw na tą chorobę nie ma, jest ona nieodwracalna i postępująca, jedynie takie "wspomagacze" co po prostu utrzymują w zdrowiu, witaminy lub leki na inne dolegliwości (dla mnie grypa może być śmiertelna). A podłoga to był plan od wielu lat (byłoby dawno ale Komputronik mnie ocyganił na ok 500zł i nie oddali do dziś, a maile kasowali bez czytania) , mieszkam niejako na adoptowanym strychu i ponoć papa jest pod linoleum, a na tym wykładzina, pielęgniarka chodzi i inni i kurzu masa mi się sypie do oczu. Dla mnie wszystkim jest komputer więc w niego też inwestuję.
Powiem aby powyciągali te gazety. :)

PS. Bonefos niektórzy chorzy na FOP przyjmują, spowalnia rozwój choroby.


Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 10:23:05 przez SirLEO
[#11] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #2

Czemu nie? Można by przy okazji połączyć przyjemne (pomoc koledze) z pożytecznym (uzupełnienie kolekcji czasopism). OK
[#12] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #10

a nie mozna z ta podloga udac sie do PFRON ?
[#13] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #10

Powinieneś Ty/Twoja rodzina wystąpić do Rzecznika Praw Konsumenta - napisać do niego pismo. Odzew ze strony Komputronika będzie natychmiastowy. Ja tak postąpiłem w sprawie gry na xboxa 360 z inną firmą (Ultimą) i szybko pieniążki oddali. Pozdrawiam.
[#14] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo
to naprawde smutne kiedy czlowiek tak powaznie chory praktycznie od dziecinstwa mieszka w warunkach ktore moga jeszcze bardziej pogorszyc jego stan zdrowia, moze napisz list do wladz lokalnych o przydzielenie lokalu komunalnego o odp. standardzie, jak nie pomoze to do kancelarii premiera.
[#15] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@SirLEO, post #10

Bardzo mi przykro Krzysztofie, nie sądziłem że jest to tak poważna choroba. Dziwi mnie, że w 21 wieku wciąż ludzie nie mogą zwalczyć pewnych rzeczy. No cóż...
Ale dziwi mnie też, że sam musisz walczyć z jakąś podłogą. Nie ma w Twoim mieście żadnej organizacji czy stowarzyszenia, które mogłoby pomóc wymienić tę podłogę? Jaki jest koszt takiej podłogi (wymiany)?
Ze swojej strony postaram się niebawem również dołożyć jakąś cegiełkę.
Powodzenia i tylko kolorowych dni
Emu
[#16] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo
Przepraszam jeżeli to głupi pomysł, ale tak myślę, czy można by przygotować jakiś elektroniczny mini plakat z opisem sytuacji SirLeo numerem konta (chodzi o ten 1%) tak żeby wrzucić na Facebooka lub wydrukować (odnośnik na stronie PPA)?
[#17] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@Ender, post #16

Zarabiaszczy pomysl OK
[#18] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@fazior, post #17

http://www.youtube.com/watch?v=IZb-tsWUG2Q
http://pl.wikipedia.org/wiki/Post%C4%99puj%C4%85ce_kostniej%C4%85ce_zapalenie_mi%C4%99%C5%9Bni
[#19] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@c3h6, post #15

To nie jest kwesita 21 wieku. W 22 wieku dojdą nowe choroby, te "dzisiejsze" zaś będą uleczalne, które teraz nie są, a przynajmniej większość
[#20] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@parallax, post #19

Z tego co mi wiadomo to mamy 21 wiek, co bedzie w 22 malo kogo interesuje bo najpierw dozyc trzeba. I z tego co wiem to Krzysiek potrzebuje leku teraz a nie za "wiek".

Wiec Twojego komentarza nie rozumiem. Pewnie jakas glębsza treść się za tym kryje.
[#21] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@gx, post #12

Jak już to do MOPS/PCPR w programie przełamywania barier architektonicznych/komunikacyjnych (20% wkładu własnego). Środki są co prawda z PFRON, ale wnioski przyjmują wcześniej wspomniane instytucje i trzeba tez trafić kiedy te środki mają. PFRON obsługuje SOD, program Student, Pegaz (dla "ruchowców" np. na zakup wózka) i Komputer dla Homera (sprzęt komputerowy, specjalistyczny i brajlowski dla osób niewidomych i słabowidzących).
[#22] Re: Podziękowanie dla osób, które wsparły aukcję dla SirLeo

@Bibek, post #21

Korzystałem z pomocy PFRON, a z lokalnej opieki też, ale to były sytuacje awaryjne, jak spalenie się kilku części w komputerze, nie mieli na wszystko, a także pomagali finansowo na dom, opłacają 4 godziny dziennie pielęgniarkę dla mnie. Teraz z PCPR kumpel chce mi klimatyzację załatwić, bo z podłogą ciężko trochę. Już od kilku lat kombinuje nad tym. :)

Gazety amigowe naszykowane, chciałbym to sprzedać rocznikami, bo po jednej sztuce to masa zabawy w pakowanie i jeszcze mi dziurawe pozostałości rocznika zostaną. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem