Komentowana treść: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
[#1] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
A pójdzie to na A3000 lub A4000 ?
[#2] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja

@azazel44, post #1

Moim zdaniem tak. Trzeba tylko uruchomić bez s-s.
[#3] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
Nie grałem, ale o tytule słyszałem.
[#4] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
Ancient art of war to kiedys bardzo popularna seria na Maki(debiut na apple 2).
Serie stworzyla firma Broderbund.
[#5] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
A ja dziękuję recenzentowi. Za to że mu się chce i fajnie mi się czyta.

Pozdrawiam.
[#6] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja

@c3h6, post #5

A ja się dziwię Mailmanowi, chłop pisze ciekawe recenzje i wybiera naprawdę godne polecenia i nie koniecznie znane tytuły. Można chyba w papierowym PPA poświęcić jedną stronę na dział w stylu czy nas jeszcze pamiętasz czy jakoś tak i tam wrzucać do każdego numeru takie recenzję. I tak po jakimś czasie trafią na portal. Ja rozumię że to nie ma być gazeta w stylu CA Games zajmująca się retro , ale jedna strona z takimi grami czy programami opisywanymi w tym dziale różnicy wielkiej by nie zrobiła.
[#7] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja
O, to jedna z tych starych gier, która jednak powinna się znaleźć na nowej liście. :)
[#8] Re: The Ancient Art of War In The Skies - recenzja

@vegeta, post #6

Recenzja przynajmniej jednej gry zawsze w numerze papierowym jest, więc po co na siłę dawać kolejną? W nowym numerze będą aż trzy, co moim zdaniem i tak aż nadto, ale numer czymś trzeba było zapchać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem