Komentowana treść: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem
[#1] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem
yippee baja.
[#2] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem
Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat doczekamy się przeglądarki Timberwolf, za pomocą której będzie można (rewelacja!) przeglądać. Normalnie szok.
[#3] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem
A zaczynam ukladac solo na ta rzecz jasna,nieublagana chwile...
[#4] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem

@Des, post #2

Hehe... Dokładnie. Kiedyś wsparłem ten projekt ale to było chyba dwa lata temu... :)
[#5] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem

@Deftronic/..., post #4

Spoko, jeszcze dwa lata, i się dowiemy, że przeglądarka się już uruchamia, ale jeszcze nie przegląda (za kolejne dwa lata zacznie). Użytkownicy windowsów, linuksów i macosów już nam zazdroszczą, płaczą wręcz z zawiści.


Pozdrawiam
Des
[#6] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem

@Des, post #5

FF na OS4 stara wersja http://youtu.be/OvUc7hXUAX8
FF na OS4 nowa wersja http://youtu.be/7fbtDyVHDUE
[#7] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem
Ci Friedenowie, cóż oni wyrabiają :D

Takie rzeczy można w prostszy sposób zrobić. Ja preferuję przeglądarkę WebAccess na Amigę (w planach) ;)
[#8] Re: Timberwolf z bardziej amigowym wyglądem

@Des, post #5

Obecnie portowane aplikacje pod OS4 to masochizm, doszedłem do takich wniosków. To jest slideshow, a nie praca. Ale to też wina standardów dyktowanych m.in. przez Adobe (format PDF, Photoshop, Flash), MP3, HTML5, Google (program pocztowy w przeglądarce) - skrajnie nieefektywne wykorzystanie zasobów komputera.

Na przykład co powiedzielibyście nt. fortp:// (forum protocol) :D Program "klient" byłby po stronie komputera w domu, a program "serwer" na serwerze.

Na szczęście mam Amigę 1200 z systemem AmigaOS (Workbench) 3.1 na której mogę spokojnie popracować na procku 50 milionów Herców.

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2012 06:18:06 przez Minniat
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem