Komentowana treść: Arnie - recenzja
[#1] Re: Arnie - recenzja
Arnold Schwarzenegger po polsku :) Swoją drogą wygląda jak prosta produkcja AMOSowa. AMOS umożliwił powstanie tych "crapów", które w ostatecznym rozrachunku okazują się po prostu polskim wkładem w soft amigowy (coś jak disco-polo w muzyce).
[#2] Re: Arnie - recenzja

@Minniat, post #1

Nie można się nie zgodzić :D
Kilka lat temu grałem w nią i kilka godzin z życia wyrwała ;) Szkoda, że nie ma na Ami takiego Arnie jak na Commodore64 z izometrycznym widokiem na pole gry, tamta to dni, nie godziny wyjęła mi z życiorysu :D

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2012 19:08:04 przez Papier79
[#3] Re: Arnie - recenzja

@Papier79, post #2

Arnie na Ami nie jest taki zły, choć nie może się równać do tego z C64. Są to zupełnie inne gry - http://www.youtube.com/watch?v=eroYwC8xfkk
[#4] Re: Arnie - recenzja

@Minniat, post #1

Arnold Schwarzenegger po polsku

Arnie nie jest polską grą!
[#5] Re: Arnie - recenzja
Arnie II ma izometryczny widok.
[#6] Re: Arnie - recenzja

@Hubez, post #5

A jest Arnie II na Amigę? Nie spotkałem osobiście :(
Posiada ktoś może ten tytuł?
Mógłbym prosić na maila?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2012 00:07:36 przez Papier79

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2012 00:08:17 przez Papier79
[#7] Re: Arnie - recenzja

@Papier79, post #6

Jak najbardziej jest.
[#8] Re: Arnie - recenzja

@Papier79, post #6

A po co ci na mejla? Wpisujesz w google "whdownload" i masz ;)
[#9] Re: Arnie - recenzja

@Andrzej Drozd, post #8

Dzięki :)
Trochę zakręcony ostatnimi czasy, za trzy miesiące się rodzina powiększa i sporo spraw na głowie.
Kończą się czasy luzy ;)
[#10] Re: Arnie - recenzja

@Papier79, post #9

Kończą się czasy luzy

a zacznie sie czas kolki
[#11] Re: Arnie - recenzja

@HOŁDYS, post #10

właśnie tak, rodzinka się powiększy :D
A wracając do tematu, Arnie II daje radę. Żonai nie było to miałem okazję pociupać :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem