Komentowana treść: Tales from Heaven - recenzja
[#1] Re: Tales from Heaven - recenzja
Grałem w demo tej gry, ale nie zachwyca. Słabe nieprecyzyjne sterowanie, niewielki zakres pola widzenia i często łamiące się tekstury. Mimo tych wad, gra ma pewien urok. Zagrać warto
[#2] Re: Tales from Heaven - recenzja

@azazel44, post #1

Piszesz, ze grales w kiepskie demo (wg Twojego opisu) niedopracowanej gry, którą polecasz każdemu :)

LOL :)

Swoja droga, skoro ja polecasz, to dlaczego sam w pelna wersje nie grales ?
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Tales from Heaven - recenzja
Ciekawe ile sprzedali tych gier
[#5] Re: Tales from Heaven - recenzja

@Hubez, post #4

Wszystkie wyprodukowane kopie.
[#6] Re: Tales from Heaven - recenzja

@reactor, post #5

Aż tyle? :P
[#7] Re: Tales from Heaven - recenzja

@michalmarek77, post #2

Czytaj ze zrozumieniem. Demo tej gry nie zachwyciło mnie, ale zagrać warto choćby z powodu wyjątkowości produkcji (jedna jedyna platformówka 3D na Amigę).
Pełnej wersji nie posiadam
[#8] Re: Tales from Heaven - recenzja
Gra może nie jest jakimś arcydziełem, ale daje radę. Niestety grałem tylko w demo z krążków ACS`.

PS.
Czy ten Obrazek tytułowy nie przypomina jakieś gry z podobnym tematem ?
[#9] Re: Tales from Heaven - recenzja

@(V)(I)mothe(P), post #8

[#10] Re: Tales from Heaven - recenzja

@kjb666, post #9

No właśnie nie Flink, chodzi mi o obrazek na pudełku - gdzieś już to widziałem, ale nie pamiętam czy to była gra na Amigę czy PC.
[#11] Re: Tales from Heaven - recenzja

@(V)(I)mothe(P), post #10

Rascal?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem