Komentowana treść: FS-UAE 0.9.5
[#1] Re: FS-UAE 0.9.5
wygląda ciekawie - przydałoby się tylko gui do configuracji
(na osx nie ma nic sensownego w tym temacie )
[#2] Re: FS-UAE 0.9.5
Zapowiada się obiecująco jako platforma do szybkiego odpalania amigowych grasów. Wygląda na bardzo szybki i wygodny program. Potestujemy...
[#3] Re: FS-UAE 0.9.5

@jokov, post #1

Po wciśnięciu fn + ctrl + f12 mamy podręczne menu do ładowania obrazów dyskietek i resetowania maszynki. Ustawienia niestety ręcznie... A pod windę jest gui?? (też testuję na maczku). Na pewno z czasem doczekamy się bardziej przyjaznej wersji, czego Wam i sobie życzę.
[#4] Re: FS-UAE 0.9.5

@JaCoP, post #3

offtop:

fn + ctrl...

hmm, a pewnego razu dziecko przynosi ci klawisz fn wyrwany z twojego wypasionego lapka i mówi: to prezent dla tatusia...

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 00:26:35 przez rwks
[#5] Re: FS-UAE 0.9.5
Skompilowałem na fedora 16 i wyglada obiecująco. Jak ktoś chce rzucic okiem to nagralem filmik ktory znajduje sie pod tym adresem - http://youtu.be/wp5a-TnnvMs Na filmiku obraz nie synchronizuje z dzwiekiem to wina kompresji podczas nagrywania było ok. Pozostaje zyczyc autorowi dalszych checi do pracy OK
[#6] Re: FS-UAE 0.9.5
Wygląda fajnie, ale wątpię aby przebił WinUAE - w sumie czas, pokaże ;)
[#7] Re: FS-UAE 0.9.5

@rwks, post #4

Tak to czasami bywa z naszymi pociechami! Ale cóż. W końcu dziecko ważniejsze. (tato zobacz nic nie widac na ekranie naszego ipada... tylko jakies pajeczynki... zrob cos z tym! ).
[#8] Re: FS-UAE 0.9.5

@aes, post #5

Dołączam się! Dużo zapału życzymy autorowi!
[#9] Re: FS-UAE 0.9.5
Może ja tępy jestem... Niech mi ktoś wytłumaczy, po co robić coś, co jest oparte na WinUAE a potem kompilować to dla Windowsa? Przelewanie z pustego w próżne.
[#10] Re: FS-UAE 0.9.5

@Daclaw, post #9

nie wiem, ale wizja emulatora opartego na winuae pod osx mi bardzo pasuje.
może nie będę musiał uruchamiać windy żeby się pobawić amigą :)
[#11] Re: FS-UAE 0.9.5

@jokov, post #10

Popieram kolegę w 100%!!

p.s. jakby ktoś podesłał mi gotowy konfig dla MacOS-a to poproszę,
bo jestem teraz zawalony robotą. (ścieżki domyślne oczywiście)
cronosusrex(at)me.com

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2012 23:26:04 przez JaCoP
[#12] Re: FS-UAE 0.9.5
Niestety nie ma wersji dla PPC i wymagania co do wersji OSX przesadzone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem