Komentowana treść: Dawne Komputery i Gry 2012
[#1] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Raczej się pojawię. :)
[#2] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
O, wreszcie coś we Wrocławiu:) Trzeba będzie zarezerwować ten termin.
A tak na marginesie, jakby się ktoś wybierał i szukał taniego noclegu, to niedawno natknąłem się w necie na takie ciekawe coś dotyczące spania we Wrocławiu: http://www.mmwroclaw.pl/400102/2012/1/18/tuby-do-spania-we-wroclawiu-jak-w-japonii?category=biznes
Pozdrawiam
[#3] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@luk, post #2

Będę!!
[#4] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
W sumie do przemyślenia...
[#5] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Popatrzylem troche na zdjecia. Odemnie to troche daleko... jakies 8 godziny jazdy.
1.Ktos dalby mi argument, taki ze warto sie tam pojawic? Bo dla mnie np jazda 500km zeby zobaczyc cos podobnego jak mam w domu to jakos sie nie widzi.
2.Cos wiecej wynika z organizacji i bycia na takiej imprezie?
3.Przyjada tam jacys retro-graficy, programisci? Jest szansa nawiazania wspolpracy? Wymiany?

Jesli nie, to np moja obecnosc raczej zbedna bedzie.
[#6] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Koyot1222, post #5

Argumentem zdecydowanie ZA jest możliwość spotkania on real pozytywnie szurniętych Gdyby nie termin kolidujący z ważnymi sprawami zawodowymi, to leciałbym na piechotę, mimo iż z Pomorza do Wrocławia faktycznie solidny kawał drogi. I z góry zazdroszczę tym, którzy tam będą. Internet nie jest w stanie zastąpić kontaktu żywego z podobnymi sobie hobbystami.

Serdeczności
Des
[#7] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
A będzie ta pani co jest po prawej?
[#8] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Des, post #6

No dobra spotkamy sie, poklepiemy po plecach... i znow nic z tego dla naszego podworka nie wynika.
Jakies inne sugestie?
[#9] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@SPECT, post #7

Ech, tez tak spogladalem ze chetnie pobaiwl bym sie jej... commodorkiem :D Moglbym pokazac jej swojego joya, a ona moze zaprezentowala by swoja myszke
[#10] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Mam ochotę się tam wybrać. Ostatnio w Lublinie miałem do czynienia z "I Set My Pixels On Fire" i zrobił mi budyń z mózgu.
[#11] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@il_capitano, post #10

Ale to był dobry budyń, nie? :) Mnie też się podobało, ale chyba życie mi nie pozwoli na wizytę we Wrocławiu.
[#12] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Może bym się wybrał gdyby nie było tam Amigi. Ta platforma ciągle nie kojarzy mi się z historią i retro-sprzętem. Nie mogę spokojnie patrzeć na stare modele Amig. Chyba musi minąć jeszcze ze 20 lat żebym je uznał za retro. :)
[#13] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Leander, post #11

Budyń był przedni, a mózgu i tak nie używałem :).
[#14] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@MDW, post #12

Mariusz nie wymiguj się.
Ja na pewno będę.
Ciekawe jak dzieciaki zareagują na stare komputery i gry?
[#15] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Norbert, post #14

Mój Igor (2,5 roku) bardzo lubi starocie. :) Czasem gramy w atarowego "Freda", "Blue Max", "Road Race", "Robbo", "Miecze Valdgira", "Humanoid", "Inside", "Bang Bank" i inne.
[#16] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Koyot1222, post #9

Hahaha, no też bym z nią w coś pograł.

I fakt, szkoda że tak daleko i się jedzie tam cały dzień, też bym się zabrał gdybyś jechał. :)
[#17] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@SPECT, post #16

Niom bysmy sie zgadali, w dwojke zawsze razniej zwlaszcza ze troche godzin trzeba w trasie odbebnic... :)
[#18] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Koyot1222, post #17

ooooooo i być może zawitam :D
[#19] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@parallax, post #18

Odpowiadając na pytanie: tak, programiści (może niekoniecznie retro, niemniej jednak...) i graficy będą.
[#20] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Geekboy68k, post #19

Ludzie, przybywajcie i zaproście też znajomych. To nie ma być impreza tylko dla retromaniaków, chcemy pokazać kawałek historii informatyki także ludziom spoza naszego kręgu. Na poprzednim DKiG były całe rodziny i taki jest nasz główny cel. Zapraszm :)
[#21] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Będziemy, będziemy, będziemy!
[#22] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Na pewno się pojawię, zastanawiam się czy brać swojego HP 97
[#23] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
Można się zastanowić, bo w sumie niedaleko i może by się ekipa na wycieczkę zebrała...
[#24] Re: Dawne Komputery i Gry 2012
gdyby ktos jeszcze chcial przyjechac na spotkanie.
odswiezam temat.
[#25] Re: Dawne Komputery i Gry 2012

@Norbert, post #24

Ja będę, tylko nie od samego początku (wpadnę gdzieś przed 15-stą)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem