Komentowana treść: Wsparcie dla autorów
[#1] Re: Wsparcie dla autorów
Pomysł bardzo mi się podoba. Czy zamiast PAYPAL możliwe jest przesłanie w przyszłości kwoty zwykłym przelewem bankowym?
[#2] Re: Wsparcie dla autorów

@Ender, post #1

Ten pomysł nie przewiduje takiej możliwości, chyba że umówiłbyś się indywidualnie z konkretnym autorem na takie rozwiązanie.
[#3] Re: Wsparcie dla autorów

@Ender, post #1

Jeśli chcesz wspomóc któregoś z autorów przelewem a nie paypal czy yetipay to po prostu do niego napisz z prośba podania numeru konta. Jeśli autor nie podał swojego maila to napisz na adres redakcyjny.


Gdyby ktoś chał mnie zmotywować to przyciski są już przy moich artykułach :)


Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Wsparcie dla autorów

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

#2, #3
Dziękuję na pewno skorzystam, ale jeszcze nie w tej chwili niestety.
[#5] Re: Wsparcie dla autorów
Moim zdaniem to też jest całkiem fajny pomysł. Popieram!
[#6] Re: Wsparcie dla autorów
Pomysł ciekawy. Jak ktoś dostanie "wsparcie" to niech się pochwali (bez podawania kwoty).
[#7] Re: Wsparcie dla autorów

@PopoCop, post #6

Na razie odnośniki są wyłącznie pod artykułami moimi, grxa i Benedykta, więc "grupa testowa" trochę mizerna ;)

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2012 20:18:34 przez mailman
[#8] Re: Wsparcie dla autorów

@mailman, post #7

Grupa nieliczna, ale za to same gwiazdy ;)
[#9] Re: Wsparcie dla autorów

@PopoCop, post #8

Zapewne masz na myśli avatar mailman :)??


Benedykt Dziubałtowski
[#10] Re: Wsparcie dla autorów

@PopoCop, post #8

Hehe, dobre Gdyby to była praca na etacie to może, a tak to z zawsze tyle ile się uda w wolnej chwili, więc trudno zasłużyć na takie tytuły, jest dużo jeszcze rzeczy do zrobienia.
A jak już same gwiazdy, to skojarzyło mi się to z "Galácticos", a oni zarabiają dużo kasy na koszulkach ;) My nie mamy koszulek (bo nikt nie zaprojektował;), a każdy grosz np. z reklam oddajemy na rozwój portalu i pisma więc gdyby był to sposób na wsparcie to byłoby ciekawe :) Gdyby jednak koszulki były, ładnie zaprojektowane to sam bym kupił jedną lub dwie.

Swoją drogą na zaprzyjaźnionym portalu Retro Age od dzisiaj mają i to całkiem fajne. Polecam zajrzeć.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2012 22:47:57 przez grxmrx
[#11] Re: Wsparcie dla autorów
jakie artykuly maja byc ?.
[#12] Re: Wsparcie dla autorów

@SzaryWilk, post #11

jakie artykuly maja byc ?.

zielone
[#13] Re: Wsparcie dla autorów
Fajny pomysł z tym YetiPayem :) Przy okazji zapoznawania się z tym systemem odkryłem fajną stronke, gdzie można nabyć legalnie płyty przetworzone na mp3 za ok 3 zł i zapłacić własnie z Yeti OK
[#14] Re: Wsparcie dla autorów
Niestety pomysł nie wypalił. Od lutego/marca z YetiPay dla PPA.pl uzbieraliśmy 21 zł i 46 gr (nie wiem jak u innych autorów) i to większość jeśli dobrze kojarzę wsparcie od jednej osoby. Mam wrażenie, że w odróżnieniu od kultury zachodniej u nas jest póki co tak, że wsparcie jest tylko, ewentualnie przy akcjach zbiórek (z paskami postępu, wyświetloną kwotą itp.) a generalnie ludzie w internecie mogą co najwyżej za dostęp do chomikuj zapłacić przez podobne mikropłatności. Nie wierzę w to, że zamieszczane przez autorów treści nie są na tyle dobre. Tak czy inaczej warto było spróbować a same przyciski wsparcia zostaną bo chyba nikomu nie przeszkadzają.
Swoją drogą może warto zastanowić się nad jeszcze inną formą wsparcia dla autorów - może adsense (aktualnie testujemy to rozwiązanie) a może coś innego. Istotne jest wg mnie to by autor treści też mógł, jeśli chce, przysłowiowe parę groszy mieć z tego, że na tym portalu jego tekst się świeci.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem