Komentowana treść: Czy warto przejść na SimpleMail?
[#1] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?
I tak Yam rulez :)
[#2] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?
Super artek. Miałem jakoś niedługo usiąść do poczty na mojej Amidze i prawdopodobnie straciłbym wieczór. Teraz wiem, że nie ma sensu próbować SimpleMaila... a szkoda, bo program wydawał się fajny.
[#3] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?
Ponieważ korzystam z kilku komputerów w ciągu dnia, nie wyobrażam sobie przywiązania tylko do jednego i "stacjonarnego" mailera. Gmail + podpięte konta rządzi :)
[#4] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?
Odkąd mam MOS używam tylko SimpleMail. Yam sobie odpuściłem z jednego małego względu.
Emaile wysyła tylko z jednego konta. SimpleMail ma możliwość wyboru ...
Jesli Yam to już posiada to zaspałem. Jeśli jeszcze nie ma to dlaczego?
[#5] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?

@MaveRick, post #4

Używam Yama, ale nie zauważyłem wysyłki z kilku kont. Też mnie to drażni....
[#6] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?
Chciałem przejść na SimpleMaila, ale wiesza mi on MorphOSa zawsze, gdy wybieram konto z którego próbuję wysłać maila. I tak z wersji na wersję próbuję, że może się coś poprawiło, ale niestety ciągle to samo. Dzięki artykułowi wiem już, że ta niestabilność programu, to nie przypadek...
[#7] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?

@Adam_K, post #6

A nie byłtaki programik MultiYam? Czy coś w tym stylu, że podczas uruchamiania się programu wybierało się konto z jakiego będzie korzystać?
[#8] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?

@Deftronic/..., post #7

W YAM-ie obsługa wielu profili jest od dawien dawna w standardzie domyślnie dostępna. Takiej funkcjonalności brak w SimpleMail (jest on jedno użytkownikowy), ale ten ma za to możliwość wyboru serwera SMTP, z którego chce się wysłać wiadomość (w oknie pisania wiadomości) - w YAM-ie żeby wysłać z innego serwera SMTP trzeba albo zmienić to w ustawieniach nadpisując już istniejące albo skorzystać z osobnego profilu (który nie współdzieli poczty z innym i tu jest pies pogrzebany, dlatego to niewygodne).
[#9] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?

@Deftronic/..., post #7

Według mnie do tego wystarczy zwykły YAM, a w nim userow dodajemy (czyli konta inne) i mamy wtedy wybór kont przy starcie YAMa.

O, grxmrx mnie wyprzedził :).

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2012 19:57:02 przez deez
[#10] Re: Czy warto przejść na SimpleMail?

@deez, post #9

Pisałem to z pamięci, coś takiego miałem w YAM z 1997-98, potem chyba tylko raz wysłałem email do starych kumpli ze sceny e 2006 żeby ich zaskoczyć nagłówkiem YAMa hehe... :D Może czas zainstalować nowszą wersję. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem