Komentowana treść: Rozwój Zune rusza z miejsca
[#1] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
i jest to rzeczywiście "świetna wiadomość OK" :)
[#2] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@tomek, post #1

Czy jest coś czego Krzysztof nie potrafi pomysł
[#3] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
No rewelacyjne. Thx Deadwood OK
[#4] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
Tak trzymać OK
[#5] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
No to bardzo dobra wiadomość jak nic ;)
[#6] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
Jezeli Deadwood podejmuje się takiego zadanis, można być pewnym, ze zostanie wykonane nalezycie. Jutro trzeba wspomóc inicjatywę.
[#7] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca
Teraz gdy Microsoft zabił "Zune" przestanie mi się źle kojarzyć nazwa tego elementu AROS-a. :)

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2012 08:14:13 przez MDW
[#8] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@pampers, post #6

Mała wpłata dokonana, mam nadzieję, że Deadwood bardziej pójdzie w funkcjonalność OWB z MorphOSa a nie OS4 ;)
[#9] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@pampers, post #8

mam nadzieję, że Deadwood bardziej pójdzie w funkcjonalność OWB z MorphOSa a nie OS4


A na czym polega różnica?
[#10] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@deadwood, post #9

OWB a raczej MUI-OWB dla OS4.0 jest oparte na wersji z MOSa ale z powodu braku MUI4 na AOS 4.x jest zdegradowane w dol. Wspolczuje Ci bo jezeli nie chcesz byc wysmiewany tak jak to robi pampers to czeka Cie kawal naprawde ciezkiej roboty z dociagnieciem ZUNE do poziomu MUI4
[#11] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@TomK, post #10

Celem bounty jest właśnie dorobienie tych brakujących funkcji w Zune aby Odyssey kompilował się bez potrzeby zmiany jego kodu "MUIowego". :) W tej chwili rzeczywiście brakuje trochę tych funkcji w Zune, ale wszystko da się napisać :)

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2012 06:51:56 przez deadwood
[#12] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@TomK, post #10

Mylisz wyśmiewanie się ze zwróceniem uwagi na to, że MUI-OWB do OWB z MorphOSa jest dosyć daleko a treść newsa sugeruje jakoby obie wersje były na tym etapie rozwoju.
[#13] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@TomK, post #10

A wlasciwie to nie wiem, czemu nie mozna zrobic MUI4 na OS4? By to sporo problemow rozwiazalo dla obu systemow. BTW: A MUI4 na AROSa czemuz tez nie ma?
[#14] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@radzik, post #13

Wlasnie, dobre pytanie. Zapytaj wlascicieli praw do MUI. Nie wiem moze to juz moja kiepska pamiec, ale wydawalo mi sie ze dawno, baaardzo dawno temu ktos twierdzil ze jak wyjdzie pelna wersja MUI4 dla Mosa to powstanie wersja na AOS4.x. Ale czy to prawda?
[#15] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@radzik, post #13

bo autor MUI oraz inne osoby je rzowijające są autorami systemu MorphOSa i nie sa zainteresowane wersjami na inne systemy.
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@pampers, post #12

Piersza wersja Odyssey pod AROSa na pewno nie ma wszystkich funkcjonalności wersji MorphOS - nie mam zamiaryu twierdzić, że jest inaczej :)
[#18] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@radzik, post #13

Nie ma żadnych technicznych przeciwskazań, aby Zune wspierało API MUI4 - chodzi jedynie o to, aby znaleźć chętnego który ma czas to zaimplementować :)
[#19] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@kiero, post #15

Zakładam, że nie można się dogadać? Zresztą ciekawe kto by to sportował na inne systemy.
[#20] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@kiero, post #15

A czy stuzni nie dał dev os4 mui4 jakis czas temu ?
Tak mi sie obiło o uszy kiedyś ....
[#21] Re: Rozwój Zune rusza z miejsca

@radzik, post #19

kas1e na forum hyperionu :

Currently, that version which we have in betatest are 1:1 the same as mui4 on morphos if you in interest to know. Only very-very small bits missing, which i sure Thore will add for final release with os4.2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem