Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna
O! Wlasnie mi sie przypomnialo, ze zamowilem i nie doszlo Trza zapytac co i jak.
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@_arti, post #1

siegnolem z "niechecie ..do tego czerstwego pisma" ale o losie.. artykukl Stacha o czarach rewelacyjny :P brawo ..STACHU !

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 16:29:43 przez HOŁDYS
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna
...a obrazek siódmego numeru nadal ma opis "PPA 6" + pod piątym nadal nie ma podanej ceny i "aby złożyć zamówienie (...)", mimo że w formularzu można go zaznaczyć do zamówienia... i jakie tam ja jeszcze znalazłem niedoróbki, nie pamiętam... :{
a, już pamiętam. Że "od 15 grudnia 2010 wersję elektroniczną będzie można pobrać bezpłatnie" to tak trochę nietego brzmi po prawie 1.5 roku od 15 grudnia 2010. :{

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 17:19:29 przez snajper
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@snajper, post #3

Jakie niedoróbki ? - ja żadnych nie zauważyłem. A co - doczekać się nie mogłeś?
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@snajper, post #3

a, już pamiętam. Że "od 15 grudnia 2010 wersję elektroniczną będzie można pobrać bezpłatnie" to tak trochę nietego brzmi po prawie 1.5 roku od 15 grudnia 2010. :{

Ustosunkuj się do swojej wypowiedzi, bo jej nie rozumiem. Brak odpowiedzi do jutra do 16.03.2012 do godziny 12:00 zostanie nagrodzony miesięcznym banem za całokształt Twojego wkładu w zapychaniu portalu spamem.
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@mailman, post #5

-.- Ok, to tłumaczę: zdanie "od 15 grudnia 2010 wersję elektroniczną będzie można pobrać bezpłatnie" sugeruje, że 15 grudnia 2010 jeszcze nie nastąpił. A ponieważ nastąpił, odwiedzając witrynę zawierającą taką informację internauta odnieść może wrażenie, jakoby była co najmniej zaniedbana. Wobec czego po upływie w/w daty moim skromnym zdaniem zalecane byłoby przeprowadzenie prostego zabiegu w formie usunięcia wyrazu "będzie" ze wspomnianego zdania. Nie ma za co.

(v)(i)mothe(p): a ja, jak słusznie spostrzegłeś, zauważyłem. No ale to, czy ktoś zauważa, to już jest najwyraźniej uwarunkowane stopniem wyczulenia na takie szczegóły i/lub przywiazywania wagi do czystości wypowiedzi oraz rzetelności informacji.
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@mailman, post #5

Bylem przekonany,ze "Snajper" to jakis portalowy bot który wrzuca randomowe teksty w rożne miejsca w celu nieznanym.A tu okazuje sie,ze to żyje
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna

@snajper, post #6

Poprawione. Następnym razem używaj przycisku "zgłoś błąd" i opisuj kwestię nieco dokładniej. Dziękujemy.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 07:36:37 przez mailman
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #6 - wersja elektroniczna
Artykuły Stacha i Benedykta to niewątpliwie plusy tego wydania PPA. Rozczarowuje natomiast komiks (jeden obrazek - zabrakło pomysłów?) i artykuł o mandze (miejscami mocno naciągany - "First Samurai" to mangowa gra? Bez przesady).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem