Komentowana treść: Fantasy World Dizzy - recenzja
[#1] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja
Recenzja ciekawsza od gry. :)
[#2] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@APC74, post #1

Fajna recenzja, mi się Dizzy zawsze będzie kojarzyło z Timex 2048 :)
[#3] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja
Hmm. Ciekawa recenzja. mnie jakoś osobiście Dizzy nie wciągnął za bardzo co nie zmienia faktu że był dobrze zrobioną, prostą grą dla maluczkich :)
[#4] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@slawekwozniak, post #3

Ja właśnie byłem taki maluczki i miałem c=64. A mój ulubiony dizzy to Prince of Yolkfolk.
BTW Commodore 64 dostałem na komunię, a ciocia moja niedawno powiedziała że ma kasetę VHS z tej komunii jak stoję przy nim heheh. Muszę to zobaczyć :P
[#5] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@Mayolika, post #4

Ja też grałem na C64, coś kojarzę cz-b wersję, tylko nie wiem czy miałem cz-b TV czy gra była tak zrobiona :D
[#6] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@Hellena, post #5

Noo taka była niestety graficzka na c64. Ale gra grywalna, nawet ją przeszedłem, choć przyznam się że korzystałem z jakiegoś opisu...
[#7] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@APC74, post #1

E tam, gierka całkiem całkiem.
Akurat ja męczyłem ją na ZX Spectrum. I z tego co kojarzę to nawet ją skończyłem - scena końcowa to bodajże para "jajek" otoczona wirującymi sercami.
[#8] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@stachu100, post #7

to musialo byc lata swietlne w stecz ;-]
ja jadra nigdy nie lubilem i nigdy w nie nie gralem ...sama koncepcja glownego bohatera jest dla mnie "nie do przelkniecia".
[#9] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja
Mnie się jakoś Dizzy nigdy nie wkręcił na dłużej (ale ja w ogóle mało gram). Jednak sympatycznie wspominam, dzięki za recenzję - dzięki niej zarzuciłem dziś Dizziego bratankowi na jego Amidze - zauroczył go momentalnie. Odpuścił męczenie Trine II na tatowym piecu i całe popołudnie przesiedział przy Amisi, lekcji nawet nie odrobił, łobuziak!;-

Serdeczności
Des
[#10] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@HOŁDYS, post #8

Ja w to grałem na Timex'ie 22 lata temu :)
[#11] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja
A ja tą serią lubiłem.

W opisaną przez Sebastiana nie grałem, ale w inne owszem.
[#12] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja
Jak dla mnie najlepsze z całej serii było "Fantastic Dizzy". Długie jak byk, brak save'a - trzeba było całość przejść za jednym zamachem :D ale przede wszystkim bardzo dobrze ułożony, wciągający świat. Inne części były znacznie mniej rozbudowane.
[#13] Re: Fantasy World Dizzy - recenzja

@diobou, post #12

racja! :piwox:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem