• Opis

Kiedyś zrobiłem bryłkę samochodu z Roadkill którą chciałem wrzucić do cinemy zeby obiekt wyrenderowac i móc użyć w grze Superskidmarks. Niestety nie udało mi się, ale bryłka została, może kiedyś jeszcze zrobie wszystkie 6 samochodzików.

zamieścił: Koyot1222

data: 2012.03.26 08:23

kategoria: Ciekawostki / Skidmarks

rozdzielczość: 555x1280

odsłon: 61

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Samochodzik do Skidmarks
To była by fajna podmiana, pamiętam że ktoś zrobił podmianę na statek z Star Trek'a, a samochodziki z RoadKill'a wyglądały fajnie :)
[#2] Re: Samochodzik do Skidmarks

@Gżegżółka, post #1

Ciekawe czy wiecie co znaczy RoadKill?pomysł
[#3] Re: Samochodzik do Skidmarks

@Tomski, post #2

Zazwyczaj pod tym chaslem mozna znalezc sporo rozkladjajacych sie zwierzakow potraconych na roznych drogach publicznych... :/ Ale jesli chodzi o gre na amige to jest tylko jeden ROADKILL :P

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 11:49:29 przez Koyot1222
[#4] Re: Samochodzik do Skidmarks

@Koyot1222, post #3

Zgadza się. Zazwyczaj tego wyrazu/słowa używa się do określenia czegoś co ktoś je:) aby mu dopiec albo samemu mówi się o swoim jedzonku w żartach.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 20:54:01 przez Tomski
[#5] Re: Samochodzik do Skidmarks
Swoją drogą była też taka gra na amigę ATR, tam też był widok z góry i trzy fajne modele resoraków.
[#6] Re: Samochodzik do Skidmarks

@Gżegżółka, post #5

No tam bylo bardziej z boku widac. Ale klimat ATR nie był tak ciezki jak Roadkill
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem