Komentowana treść: WinUAE 2.4.0
[#1] Re: WinUAE 2.4.0
Witam!

A spolszczenie do tej wersji to kiedy się pojawi ?
[#2] Re: WinUAE 2.4.0

@gilban, post #1

Pewnie na dniach jak zawsze
[#3] Re: WinUAE 2.4.0
Ostatnia stabilna na stronie na obecna chwile to 2.3.3 ... nie widze nigdzie 2.4.0 ...
[#4] Re: WinUAE 2.4.0

@gilban, post #1

Witam!

Witamy Cię Bracie. Napisz nam jaką miałeś Amigę. :)
:)
[#5] Re: WinUAE 2.4.0

@mccnex, post #3

Na pewno wszedłeś na właściwą stronę?
[#6] Re: WinUAE 2.4.0

@Andrzej Drozd, post #4

:D
[#7] Re: WinUAE 2.4.0

@mailman, post #5

Kolega miał pomroczność ciemną, o 2 w nocy :)
[#8] Re: WinUAE 2.4.0
emulację karty graficznej Graffiti.

Super, trzeba to sprawdzić! OK
[#9] Re: WinUAE 2.4.0
Fajnie że emulator klasyka nadal jest rozwijany, jakby tak zjednoczyć siły z PearPC to może byśmy się doczekali emulacji amigowych "PowerPC OS" na pececie.
[#10] Re: WinUAE 2.4.0

@Prince, post #9

I to bylby strzale w dziesiatke.
[#11] Re: WinUAE 2.4.0

@radzik, post #10

Tak, na zlotach amigowcy odpalali by pecety z UAEPPC zamiast sprzętów natywnych.
To byłby klimat jak pieron :)
[#12] Re: WinUAE 2.4.0
Wersja x64 działa u mnie stabilnie. Czasem mam tylko guru :D
[#13] Re: WinUAE 2.4.0

@gilban, post #1

[#14] Re: WinUAE 2.4.0

@APC74, post #13

Wielkie dzięki OK
[#15] Re: WinUAE 2.4.0

@kjb666, post #11

Jakby nie patrzec takie same argumenty padaly, zwlaszcza w czasach gdy uae dopiero raczkowal...

Poza tym co z tego, ze np. emulatory Atari obsluguja niemalze wszystko jesli ludzie nadal chca uzywac maszynki

W przypadku nowych Amig, moim zdaniem, rozpropagowanie ich i udoskonalenie zwiekszyloby liczbe osob zainteresowanych, a moze nawet takich co w przyszlosci zakupia platformy sprzetowe. Daloby to takze szanse na swoisty powod wyscigu technologicznego - tworzenia plynniejszych aplikacji by pokazac, ze emulator jest gorszy .
[#16] Re: WinUAE 2.4.0
Fajna informacja . pod winuae fajnie jest odpalić gierki .
Łezka w oku się kręci ....... OK

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 23:02:34 przez gazdzina
[#17] Re: WinUAE 2.4.0
Z testów przeprowadzonych pod AmiGOD wynika, że WinUAE 2.4.0 jest minimalnie szybszy od 2.3.x pod względem operacji graficznych i renderowaniu okienek intuition.
Test na directdraw, system: Windows 7 64bit
[#18] Re: WinUAE 2.4.0
Udało się komuś zmusić Graffiti do działania pod WinUAE- na szybko sprawdziłem NEMAC IV i kaszanka na ekranie.
[#19] Re: WinUAE 2.4.0

@ruberum_ignis, post #15

Dokładnie, to jest najlepsze, najszybsze i najtańsze rozwiązanie. Tym bardziej, że właściwie jakiegoś peceta zawsze trzeba używać, więc klik i można się pobawić nowym systemem.
[#20] Re: WinUAE 2.4.0

@APC74, post #13

W spolszczeniu jest drobna pomyłka.
W Quikstart w gotowych konfiguracjach brakuje A3000 i A4000 w efekcie gdy wybiera się np CD32 w rzeczywistosci pojawiają się ustawienia dla A3000.
[#21] Re: WinUAE 2.4.0

@BULI, post #20

Dzięki za info. Już biorę się za poprawki.
[#22] Re: WinUAE 2.4.0

@BULI, post #20

Poprawka wprowadzona - teraz powinno być OK.
[#23] Re: WinUAE 2.4.0

@APC74, post #22

winuae jest ok :) . Jest tani szybki , ponad tysiąc mipsów na klasyku OK
[#24] Re: WinUAE 2.4.0

@djpiotrs, post #23

Sam przyznaję, że obecnie WinUAE prezentuje już bardzo wysoki poziom i jakość emulacji (oczywiście gdyby było PPC ;) i jest "prawie" idealnym rozwiązaniem, ale.. No właśnie, ale wystarczy włączyć chociaż na chwilę prawdziwą AMIGĘ, żeby poczuć dlaczego "prawie" robi ogromną różnicę !!!

W odpowiedzi na 22#

Dzięki wszystko gra :)

PS.

Sprawdził ktoś to Graffiti?

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 21:15:03 przez BULI
[#25] Re: WinUAE 2.4.0

@BULI, post #24

"prawie" robi ogromną różnicę !!!

Pewnie, że robi - szczególnie gierczenie za pomocą joya/pada. Nawet przelotka umożliwiająca podłączenie anijoya, czy pecetowy bumerang to jednak nie to i dlatego chyba już dawno nie gram pod emulatorem. Jednak do programów, których najczęściej używam (PersonalPaint, Deluxe Paint czy Colortype) WinUAE jest bezkonkurencyjny - mipsy robią swoje. :)

Co do Graffiti to odpaliłem na próbę Nemaca 4, na tych ustawieniach i działał.
[#26] Re: WinUAE 2.4.0

@APC74, post #25

Co do Graffiti to odpaliłem na próbę Nemaca 4, na tych ustawieniach i działał

Dzięki, chętnie sprawdzę OK
[#27] Re: WinUAE 2.4.0
A ja mam cały czas czarny ekran. System nie startuje z 2.4.0. Z poprzednią wersją było ok. Any ideas ?
[#28] Re: WinUAE 2.4.0

@APC74, post #25

Te ustawienia to zwykłe RTG, wydają się nie mieć związku z Graffiti (która nie jest kartą RTG).

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 12:47:06 przez strim
[#29] Re: WinUAE 2.4.0

@strim, post #28

Zgadza się. Żeby to było "prawdziwe" Grafity po zaznaczeniu ptaszka "Graffity" trzeba jeszcze wybrać tryb graffity z listy!! U mnie to nie działa!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem