Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
Superżabol zostanie z nami do końca świata i jeszcze jeden dzień. :P
Za miesiąc znowu wygra. Huraaaaaaaa! :)
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
Głos oddany.
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
Zagłosowałem na dzisiejszy hit monstera xD

Benedykt Dziubałtowski
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

O to chodzi. :)
Za jakiś czas wygłoszę petycję aby każdy zagłosował na Monstera. :)
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Andrzej Drozd, post #1

A ja sądzę, że pierwsze miejsce to prima aprilis
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Andrzej Drozd, post #1

hehePo długiej przerwie zagłosowałem, a tu taka miła niespodzianka :)
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@azazel44, post #5

e tam, superflak już dawno utonął, to co tu wypłynęło na powierzchnię to jego zwłoki. Można zakopać. siedzi, pije i chrupki
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
A ja sobie dziś zagłosowałem zupełnie inaczej, odzwierciedlając to, w co ostatnio gram. Może się uda wykopać superżabę.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@_arti, post #8

co miesiac tak robie - glosuje na to w co gralem na Amidze
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@HOŁDYS, post #9

Ja głosuję na gry które uważam za dobre, nie muszę w nie grać co miesiąc :P
W zeszłym miesiącu nie głosowałem :(
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
Znów te same riffy...uff.Ale czy ta lista nie powinna sie nazywać-Old Games Top100 lub Very Old Games Top100?
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Jupiler, post #11

Bo to są gry na Amigę, a nie jakieś konwertki z PC ;)
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Hextreme, post #12

Oj tak, szczególnie takie gry jak Prince of Persia, Mortal Kombat, UFO, czy Theme Park ;) ;)
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Jupiler, post #11

czy ta lista nie powinna sie nazywać-Old Games Top100 lub Very Old Games Top100?

Dokładnie coś takiego proponowałem. Aby była stara i nowa lista (bez Superżabola itp.). :)
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@recedent, post #13

Jest takie przysłowie, że wyjątek potwierdza regułę. A w tym wypadku dodatkowo chodzi też o to, że te gry powstały w swojej wersji dedykowanej Amidze. Zgadywałem, że Jupilerowi chodzi o "nowe gry" na Amigę OS 4.x. Ale czy takie powstały i czy jest ich taka ilość, że można w nich przebierać, jak to ma miejsce w przypadku gier na klasyka? Znajdziemy Benefactor 2 (Benefactor to gra ściśle powiązana z amigową architekturą), Alien Breed Evolution itp. ? Sądzę, że nie. I coś mi się zdaje, że będą trudności w ułożeniu nawet TOP50. Choć jeśli Jupiler ma swoją TOP10 nowości to niech ją zapoda.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@Hextreme, post #15

dodatkowo chodzi też o to, że te gry powstały w swojej wersji dedykowanej Amidze


No dobrze, a taki Quake II, Heretic II, Shogo, Freespace, Robin Hood, Knights and Merchants, Feeble Files to niby nie? Zauważ, że wspominam tutaj tylko i wyłącznie gry komercyjnie wydane...
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@recedent, post #16

Ale o co się rozchodzi? Odpisałem Jupilerowi, że gry, które pojawiają się w Games TOP10 to komercyjne produkcje wydane na Amigę w latach 1985-2002 - jakieś kilkaset produkcji, o ile nie więcej. Później nie mamy już prawie żadnej komercyjnie wydanej gry na Amigę, co najwyżej kilka. I pytam się, co Jupiler chciałby widzieć w Games TOP10? Gry kompilowane pod AmigaOS4.x?
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012
Dzisiaj ostatni dzień oddawania swoich głosów.
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@mailman, post #18

Pierwszy raz od dawna zagłosowałem, niech lista nie znika...
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za marzec 2012

@mailman, post #18

Byłbym w tym miesiącu znowu zapomniał, dzięki za przypomnienie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem