• Ankieta

Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?

  • Nie
    97 głosów 97
  • Jeszcze rozważam
    12 głosów 12
  • Tak
    5 głosów 5

Ankieta skończyła się 15.04.2012

[#1] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?
Hmm... A jeśli ktoś jest zainteresowany, ale musiałby nerkę sprzedać na czarnym rynku, żeby sobie pozwolić na taką Amigę, to głos na tak czy nie ? Nie mówię o sobie, bo ja mam tylko jedną ;)
[#2] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?
z drugiej ręki to może bym był.
[#3] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?

@snajper, post #2

Jakby była za 500 zł, to może bym gdzieś upchał obok klasyków. Lubię AOS4, ponieważ to świetny system, ale X1000 jest dla mnie jak IBM. W ogóle mnie nie interesuje i jest tylko narzędziem, którego wyrzuca się po 4 latach i kupuje nowsze. :)

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2012 09:59:22 przez Andrzej Drozd
[#4] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?
Pytanie powinno brzmieć: "czy kupisz"? Bo zainteresowanym to sobie można być, ja jestem zainteresowany Lotusem Esprit, idealnie utrzymanym, koniecznie z 1976 roku. No i na zainteresowaniu się sprawa skończy, z powodów dość oczywistych

Pozdrawiam pogodnie
Des
[#5] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?
Szkoda gadać , już chyba wszyscy sobie wyjaśnili że cena jest kosmiczna .
[#6] Re: Czy jesteś zainteresowany kupnem AmigaOne X1000 z drugiej serii?

@djpiotrs, post #5

No, ale jednak kupi więcej osób jak przypuszczano OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem