Komentowana treść: Timberwolf 4.0.1.0043
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: Timberwolf 4.0.1.0043

@pinior, post #1

Własnie miazdzymy konkurencje a tu jakies punkty karne.Kolego dobra wiadomosc ,luzna weekendowa a wy tu zaczynacie te swoje odliczanie; czy ktos pisnoł i kto ma zdanie a jak ma to ale jakie ; czy nazwa programu to nazwa programu; czy ktos jest amigowcem czy tez był a moze troche jest choc sam o tym nie wie itp.Kolega Pinor wyraził sie tak jednoznacznie i chyba chwała mu za to bo miał odwage w krotkim tym zdaniu dowiesc prostej prawdy(tak tak A600 jest w muzeum zoombi a Macmini wali komisem albo grzybem poprzedniego własciela )Ale wrocimy do samego timberka ,ogromnie sie ciesze ze porzadnie działaja taby do gitary z pełną regulacja szybkosci autoscrollu(np.http://tabs.ultimate-guitar.com) bo niestety tak chwalony Mui-owb kompletnie sie nie nadaje do tabów(nawet takie kawałki jak kaczuchy lub wlazł kotek uwaga powodują najpierw paraliż brwi,rzęs,zrenic a pozniej nastepuje podział narzadu słuchu na elementy głuche).Pozostaje Amigowy OWB no i teraz nowy potęzny gracz przepraszam za naduzycie FireFox..
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] Re: Timberwolf 4.0.1.0043

@recedent, post #10

Taby(tabulatura) czyli biedni krewni nut..hehee.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tabulatura_gitarowa
Dzieki przegladarką przewijają samoczynie taby(nuty) danego utworu(np.Marsz Pogrzebowy Chopina) i robia sie programy w praktyce tak jak na pececie np.Guitar pro lub darmowy Power tab.
PS.Pisze o Timberwolfie zdrobniale..."Ale wrocimy do samego timberka.."
[#12] Re: Timberwolf 4.0.1.0043

@Jupiler, post #11

Wiem co to jest tabulatura, wyjaśnij mi w jaki sposób "nie działa" wspomniana przez Ciebie strona i płynne przewijanie owych tabów na OWB.
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] Re: Timberwolf 4.0.1.0043
No.. zawsze do przodu - i nie ważne czy to TU czy TAM, byle było coraz lepiej OK
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] Re: Timberwolf 4.0.1.0043

@recedent, post #17

Owszem, boli mnie że ktoś zadaje sobie tyle trudu żeby wywołać flejma zamiast zaplusować newsa na głównej stronie
Mnie też to boli i to zarówno z jednej jak i z drugiej strony....

Wracając do newsa cieszę się że Timberwolf rozwija się szybciej niż przypuszczałem , jednak wazniejsze jest to że Kas1e został oficjalnym beta i wreszcie będzie mógł ruszyć z kopyta z owbmui .
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: Timberwolf 4.0.1.0043
O prosze jak ładnie i jak wrażenia z używania ?
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] Re: Timberwolf 4.0.1.0043

@Drako^lM, post #22

Ano właśnie, działa więcej rzeczy niż na OWB? Albo szybciej ?
[#25] Re: Timberwolf 4.0.1.0043
No to chyba dobra wiadomość?
TW osobiście nie miałem przyjemności używać, bo i AmigaOS 4.1 jeno przelotnie zdarzyło mi się dotknąć. Bardzo ciekaw jestem takich opinii z pierwszej ręki, od userów PPA. Ktoś by może skrobnął jaki artykuł o zadach i waletach Timberwolfa?

Serdeczności
Des
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem