Komentowana treść: Indivision ECS - fotorecenzja
[#1] Re: Indivision ECS - fotorecenzja
A600: Picasso96 via Indivision ECS

A600: Picasso96 via Indivision ECS

!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2012 16:32:11 przez Dorian3d
[#2] Re: Indivision ECS - fotorecenzja
Skiba, a jak żeś tak ładnie dopchnął ustrojstwo do A604? U mnie gniazdo tasiemki scandoublera opiera się na wystającym układzie U5 w lewym dolnym rogu A604 i draństwo lata. Boję się zamontować w Ami, bo a nuż odleci i coś się sfajczy. :(
[#3] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Dorian3d, post #1

to się ukazało po napisaniu tej małej recenzji
[#4] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Kitech, post #2

lekko weszło, trzeba docisnąć Indi jest ustawiony pod kątem
[#5] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Skiba, post #4

Oczywiście, że w przekroju poprzecznym podstawka w A604 jest pod kątem. Ale w przekroju podłużnym też jest pod kątem, bo z lewej strony obudowa tasiemki Indy koliduje z układem U5 (1 mm + 2mm). I dlatego łatwo wchodzi i równie łatwo wychodzi. Masz inne Indy, czy co???
[#6] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Kitech, post #5

Raczej nie mam innego Indy, i u mnie nic nie koliduje, jutro dokładnie sprawdze jak to u mnie wyglada.
[#7] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Skiba, post #6

Z góry dziękuję!
[#8] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Kitech, post #7

Wysłałem Ci zdjęcia
[#9] Re: Indivision ECS - fotorecenzja

@Skiba, post #8

Ogromne dzięki. Ustrojstwo wydaje się, że mamy takie same. Tylko tobie się trzyma (mimo niepełnego dociśnięcia), a mnie różnie. Poeksperymentuję z opaską zaciskową.
Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem