Komentowana treść: Burntime - poradnik gracza
[#1] Re: Burntime - poradnik gracza
Świetna gierka, w dawnych czasach spędziłem przed nią sporo czasu. Polecam
Dzięki za poradnik :D

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 19:43:31 przez Hellena
[#2] Re: Burntime - poradnik gracza
Teraz to będę mógł chyba w nią zagrać. Dzięki OK
[#3] Re: Burntime - poradnik gracza
Baaardzo fajnie zrobiony poradnik. Duże brawa!
[#4] Re: Burntime - poradnik gracza
Warto ją ściągnąć i zagrać? Zdaje się, że nie mam jej w swojej bazie. Później przeczytam sobie poradnik OK
[#5] Re: Burntime - poradnik gracza

@Hellena, post #1

Moja przygoda z kolei z tą grą zakończyła się na ekranie gry. O co tu chodzi ...
[#6] Re: Burntime - poradnik gracza
gratuluje pomyslu i wykonania ! pierwsza klasa czekamy na wiecej solucji Dominiku
[#7] Re: Burntime - poradnik gracza

@HOŁDYS, post #6

Fajnie by było jeszcze w Fallouta pograć na Ami :)
[#8] Re: Burntime - poradnik gracza

@parallax, post #4

Napewno warto, gra jest bardzo dobra, oczywisice trzeba lubic taki gatunek gier
[#9] Re: Burntime - poradnik gracza
Bardzo fajny poradnik, nawet nie wiedziałem, że taka gra jest na Amige. Musze zagrać.
[#10] Re: Burntime - poradnik gracza
Świetna gra (choć trochę nieprzyjazna) i super dokładny poradnik. Szkoda, że musiałem grać bez pomocy... Chociaż może byłoby za łatwo...
[#11] Re: Burntime - poradnik gracza
Ciesze sie ze wam sie podoba moj poradnik , ale nie mogłem pozwolić zeby tak fajna gra nie miała profesjonalnego opisu. Przy okazji prosze tez o pomoc, bo jak zauważycie są pytajniki przy niektorych przedmiotach, bo.... wiem o ich istnieniu, ale ich nigdy nie znalazłem.

Jakby komus sie chciało pograć i znalazłby coś czego brakuje to wyslijcie mi na mail save'y, lub printscreen mile widziany.
Sądze ze tego co brakuje, to wystepuje tylko w wersji na PC, a na Amisię to troche była obcieta, chyba ze w wersji na AGA to uwzglednili.
[#12] Re: Burntime - poradnik gracza

@tom256, post #7

Fajnie by było jeszcze w Fallouta pograć na Ami


A kto mówi, że się nie da?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem