Komentowana treść: Nowe forum o Amidze
[#1] Re: Nowe forum o Amidze
Bardzo słuszna koncepcja. Dzięki temu każdy będzie mógł chociaż trochę pomóc w budowaniu treści książki. Jeżeli po wydaniu książki ktoś będzie miał jakieś uwagi to będzie zawsze można powiedzieć, że była szansa na zgłoszenie różnych kwestii przed oddaniem książki do składu.
[#2] Re: Nowe forum o Amidze

@MDW, post #1

Nie wiem jak u was ale mnie link nie działa...
[#3] Re: Nowe forum o Amidze

@MDW, post #1

Bardzo słuszna koncepcja.

Czy na pewno? Powstanie kolejne forum, na które zapisze się 10 osób. Możnaby podyskutować tutaj równie dobrze, a prawdopodobnie nawet lepiej...
[#4] Re: Nowe forum o Amidze

@vegeta, post #2

Źle podlinkowae. Go »
[#5] Re: Nowe forum o Amidze

@krashan_, post #3

Byłaby duża szansa, że tu by się bałagan zrobił :)
[#6] Re: Nowe forum o Amidze
Prowadzili najlepszy obok efunzine sklep w Łodzi. masę sprzętu u nich nabyłem. czekam na tę książkę bo Adam zna się na Amidzę. szkoda że zniknęli z rynku.
[#7] Re: Nowe forum o Amidze

@parallax, post #5

Wystarczyłoby założyć osobny wątek lub nawet poprosić administrację o odpowiedni dział, moderować takie p******ety którymi nas karmisz na całym forum i porządek by był.
[#8] Re: Nowe forum o Amidze

@parallax, post #5

Byłaby duża szansa, że tu by się bałagan zrobił

Dostałbyś półrocznego bana i by się nie zrobił.
[#9] Re: Nowe forum o Amidze

@krashan_, post #8

Wiem, że to napisałeś półżartem, pół serio i wiem, że wiesz, że jest tu pełno osobników, którzy robią bałagan duży ;) Ja raczej mało piszę, a jak już mi się zdarzy, to raczej w wątkach hajdparkowych ;)
[#10] Re: Nowe forum o Amidze
Wystąpił błąd 403! Brak uprawnień!
[#11] Re: Nowe forum o Amidze

@HOŁDYS, post #10

Mi chodzi
http://www.adamzalepa.pl/amiga/
[#12] Re: Nowe forum o Amidze

@HOŁDYS, post #10

Wystąpił błąd 403! Brak uprawnień!

Pewnie selekcji na wjeździe nie przeszedłeś.
[#13] Re: Nowe forum o Amidze

@krashan_, post #3

Czy na pewno?

Ja miałem na myśli, że generalnie sam fakt utworzenia miejsca w którym można podyskutować z autorem przed wypuszczeniem książki to dobry pomysł. A gdzie ono będzie to już odrębna sprawa. Jak kliknąłem na link to wylądowałem na PPA i nic mi to nie powiedziało. :)
[#14] Re: Nowe forum o Amidze

@vegeta, post #2

Link już działa. Przepraszamy za usterki :)
[#15] Re: Nowe forum o Amidze

@recedent, post #14

Dziękuję :)
[#16] Re: Nowe forum o Amidze

@slawekwozniak, post #6

Prowadzili najlepszy obok efunzine sklep w Łodzi.


Ooo, gdzie?
[#17] Re: Nowe forum o Amidze

@Nathanel, post #16

Gdańska 54, na dłuugo przed eFunzine.
[#18] Re: Nowe forum o Amidze

@krashan_, post #12

[#19] Re: Nowe forum o Amidze

@_arti, post #17

potem przenieśli się na Politechniki obok hali expo
[#20] Re: Nowe forum o Amidze

@krashan_, post #8

Ważne jest też to żeby Ci którzy za PPA nie przepadają nie czuli się skrępowani a takie rozwiązanie daje taką szansę ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 16:32:01 przez BULI
[#21] Re: Nowe forum o Amidze

@_arti, post #17

najlepsze było (i jest) amipro :P
[#22] Re: Nowe forum o Amidze

@BULI, post #20

Mnie się wydaje, że akurat przy takim projekcie, który uwspólnia wszystkich Amigowców, nie ma miejsca na anse typu "nie przepadam za ppa.pl/nie przepadam za exec.pl". Bo co jak co, ale korzenie mamy wspólne - Klasykowcy, Mosowcy, AOSczteryjedenwyznawcy.

Możemy się licytować i walczyć idiotycznie o to, który system lepszy, ale przecie wszystko zaczęło się od pierwszej komercyjnie sprzedawanej Amigi z pierwszym jej systemem operacyjnym.

Pomysł na książkę, kompendium wiedzy o Amidze jest zacny, nie utrudniajmy Autorom życia debilnymi wojenkami, wspomóżmy raczej, kto na ile może, kto ma jaki pomysł, sugestię dla Autorów.

To miłe, to fascynujące, że dziś, teraz, we współczesnych realiach komuś się po prostu CHCE taki zamysł zrealizować.

Serdeczności
Des
[#23] Re: Nowe forum o Amidze

@Des, post #22

Tu się zgadzam- szacuneczek dla autora, że mi się chce! ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2012 17:04:37 przez BULI
[#24] Re: Nowe forum o Amidze

@Des, post #22

Mnie się wydaje, że akurat przy takim projekcie, który uwspólnia wszystkich Amigowców, nie ma miejsca na anse typu "nie przepadam za ppa.pl/nie przepadam za exec.pl".
Tak ale niektóre osoby dostały dożywotniego bana na ppa i nie mogłyby uczestniczyć w projekcie, a tam mogą się wypowiedzieć.
[#25] Re: Nowe forum o Amidze

@vegeta, post #24

Dożywotniego ? Za co takie "wyróżnienie" ?


Pozdrawiam
[#26] Re: Nowe forum o Amidze

@RadoslawF, post #25

Jeśli nie dożywotni to bardzo długi , ewentualnie z innych nie znanych mi powodów nie mogą się już na ppa wypowiadać. Nie chcę drążyć tego tematu , uważam, że osobne forum dla tej idei to dobry pomysł.

ps. Adam wspominał że jest kilka osob które pomagają w pisaniu, ciekawe kto to? Brat Jakub pewnie ,a reszta osób ???
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem