Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012
Breathless na 11 miejscu, jestem niepocieszony :D
Osadnicy na pierwszym...
BTW: Ktoś z Was gra w Settlers Online?
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@waldiamiga, post #1

A Monster zawdzięcza swoją pozycję niedawnej recenzji.
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #2

Monster to świetna gra! Prawdziwy hit!
Zachęcam do głosowania na tą gre. :)
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@Andrzej Drozd, post #3

W przyszłym miechu dam 10pkt. :)
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@waldiamiga, post #4

a grasz w niego ? skoro twierdzisz ze zasluguje na miejsce w TOP 10 gier amigowych ?
bo takie glosowanie dla jaj ...nie ukrywam zniecheca mnie
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@HOŁDYS, post #5

Teraz praktycznie nie gram w nic na żadnej platformie. (Brak czasu, niemowlak, żona i praca...czasem zaciupie na iphone gdy siedzę na dzbanie), czyli co, wg. Ciebie mam nie głosować na szpile w które uwielbiałem kiedyś ciupać bo teraz w nie nie gram?
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@waldiamiga, post #6

Monster to crap. Nikt normalny nie grał w to dłużej niż 5 min.
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@HOŁDYS, post #5

kurde, ja to teraz praktycznie w nic nie gram... Nie powinienem głosować, bo zafałszuję wyniki i nie odzwierciedlą one w pełni panujących trendów, i jeszcze ktoś na te wyniki natrafi, włączy taką grę i ona go zniechęci do Amigi, i w ten sposób przyczynię się do wypłoszenia potencjalnego amigowca. :{ To powinno zostać ujęte w regulaminie, wielkimi literami!
P.S. Ale Superflak znów zniknął pod wodą i to jest ważne.

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2012 13:14:54 przez snajper
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #7

Spokojnie. To jest hit!!! :)
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@snajper, post #8

E tam... Ja głosuję na to co uważam że jest warte polecenia. Sam sporadycznie gram na Amidze.

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2012 13:39:34 przez Deftronic/...
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@waldiamiga, post #6

Brak czasu, niemowlak, żona i praca.

tez mam niemowlaka zone i prace... dobrze zorganizowac sie i jest czas na sport,picie,amige.
ja zle sie czuje gdy Amige nie uruchomie dluzej ...czegos mi brak

natomiast ps3 kurzem zaroslo do jednej juz zgubilem pada .. i lezy pod tv nie uzywana... pc stacjonarny zardzewial ..granie na komorce jest dla gimnazjalistow...


Ostatnia aktualizacja: 01.05.2012 14:19:50 przez HOŁDYS
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #7

Monster to crap. Nikt normalny nie grał w to dłużej niż 5 min.

Może po prostu głosując na tą grę, ludzie oddają hołd recce napisanej przez Benedykta :)

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2012 16:11:46 przez kjb666
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012
No coraz lepiej... Widzę, że na SWOSa to już tylko ja głosuję i druga osoba na SS 92/92. Taka gra i w szarej d... już nie wspominając o tym, że od kilku lat głosy na nią były rozdrabniane właśnie przez to, że niektórzy chcąc głosować tak naprawdę na jedną jedynie kojarzącą im się grę, nieświadomie głosowali na jej wcześniejszą wersję czyli SS nie wiedząc, że to co tak im się podobało to być może był SWOS. Gra funkcjonuje potocznie jako Sensible Soccer a nie Sensible Word Of Soccer.

Ale teraz to i tak nie ma już znaczenia... tytuł został zdeptany z chwilą gdy przestał pojawiać się w pierwszej dziesiątce nawet w sytuacji gdy głosy były rozwarstwione na starszą wersję. Prawda jest taka, że gdyby nie to rozwarstwienie miałby lepszą pozycję wszechczasów i częściej byłby na pudle.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@kjb666, post #13

jeszcze się doczekamy remake'u na PC OK
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012
Pamięta ktoś grę ? Czemu nie ma jej w spisie Lemon Amiga ?
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #16

Baza Lemon nie zawiera wielu polskich gier (i nie tylko).
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@waldiamiga, post #1

Głos poszedł!


Benedykt Dziubałtowski
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #16

Miałem oryginał. Nie dało się w to grać co zresztą widać na filmiku. Sterowanie ruchami bohatera to nie jest nieporozumienie. To jest po prostu pomyłka.


Benedykt Dziubałtowski
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@Benedykt Dziubałtowski, post #18

Mam nadzieję że zagłosowałeś na Monster :)
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@Benedykt Dziubałtowski, post #19

Również grałem na oryginale na A500 kuzyna. Ekranik malutki, ale od biedy można było pochodzić i postrzelać. Tak z 10 min, maksymalnie. Za to rozczarowanie trwało dłużej. To był czas kiedy udowadniałem kolegom pecetowcom, że Amiga też potrafi, ale tej gry nie śmiałem pokazać...
[#22] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #21

To był czas kiedy udowadniałem kolegom pecetowcom, że Amiga też potrafi, ale tej gry nie śmiałem pokazać..

Pokazywałeś pecetowcom gry odpalone na A500? To musiała być niezła antyreklama.
[#23] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@Andrzej Drozd, post #22

A gdzie napisałem, że pokazywałem na A500? Napisałem, że w grę Project Battlefield grałem na A500, a w tym czasie starałem się udowadniać znajomym, że Amiga (ogólnie Amiga) również potrafi wyświetlać taki efekt jak w Doomie czy Wolfenstein 3D (bo o to właśnie wtedy chodziło, żeby pokazać, że wbrew słowom Johna Carmacka, Amiga daje radę)
[#24] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #23

Amiga daje radę

Pewnie że A1200/4000, z dopalonym procem 020 na 28 MHz i fastramem mogła pociągnąć Dooma (choć nie na full).
Problem był jednak taki, że mało ludzi kupiło sobie drogie A1200, a jeszcze mniej miało karty turbo. Ja Apollo 040/40 MHz kupiłem dopiero, około w 1996. To jest około 2-3 lata po wyjściu Dooma. Wtedy "dopadł" nas Quake. (przepraszam za nieścisłości co do dat, dawno temu to było).
Za mało było użytkowników A1200 z dobrym konfigiem.
Dooma "dało" się zrobić na Amigę już w chwili premiery (sharewarowej), ale za mało było Amig 1200 w użytku. Ludzie wciąż grali na A500.
A500 wybiła markę na wyżyny, ale pogrążyła ją około w 1993/94. Jedynie użytkownicy A1200/4000 pociągnęli całość do przodu. :)
Mit na temat, że Amiga nie pociągnie Dooma już padł w czasach Quake. A później Clickboom zrobił także Quake dla 68k, w 1998. :)
[#25] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@Andrzej Drozd, post #24

:)
[#26] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2012

@azazel44, post #16

Pamiętam, IMO bardziej miodny jest właśnie Monster. Nieco lepsza jest jest kontynuacja o nazwie Project Intercalaris.

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2012 20:00:29 przez waldiamiga
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem