Komentowana treść: FS-UAE 1.2.0
[#1] Re: FS-UAE 1.2.0
Mi Norton Internet Security wykrył wirusa w tym programie i go usunął i jeszcze każe restart kompa robić.
[#2] Re: FS-UAE 1.2.0

@gilban, post #1

Moduły heurystyczne w niektórych programach antywirusowych itp. rozpoznają emulatory (np. UAE/WinUAE) jako keyloggery, oprogramowanie szpiegowskie itp. - jest to spowodowane (pomijając oczywiście głupotę programistów) tym, że emulator przechwytuje kontrolę klawiatury, żeby móc emulować na niej specyficzne dla Amigi klawisze (Help, lewa/prawa Amiga...) i/lub emulować za jej pomocą np. joystick itp.
U mnie Kasperski dlatego nie pozwalał na uruchomienie WinUAE - twierdząc, że to nieznany keylogger. Może to samo miało miejsce u Ciebie, bo mój antywirus nie wszczął alarmu.

A wracając do samego programu: nędza jakaś straszna - nawet jak na SDL-a. A konfiguracja to już w ogóle miażdży. głową w mur
[#3] Re: FS-UAE 1.2.0

@APC74, post #2

Dzięki.

WinUAE akurat u mnie dobrze działa. Widocznie jest na liście Symanteca jako program zaufany, lub po prostu jest lepiej napisany. I to wszystko.
[#4] Re: FS-UAE 1.2.0
norton i symantec, hehehe :)

a emu na androida by sie przydal.
[#5] Re: FS-UAE 1.2.0

@Valwit, post #4

Na BadaOS też by się przydał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem