• Opis

1. 030/25 - 2 MB + 16 MB, Kick 3.1, HDD 4 GB, DVD-RW, CyberVision 64/3D, Amiga Mouse

2. CS MK I 060/50 - 2 MB + 16 MB + 12 MB, Kick 3.1, HDD 80 GB, DVD-RW, CyberVision 64/3D + Scandoubler, Toccata, VLAB, X-Surf, Coccolino



Aktualnie, w związku z awarią płyty głównej i MK I z zestawu II (nie nacieszyłem się, nie odpaliła się w ogóle, a przesyłka była uszkodzona) powstał taki mix:



030/25 - 2 MB + 16 MB, Kick 3.1, HDD 80 GB, DVD-RW, CyberVision 64/3D + Scandoubler, Toccata, VLAB, X-Surf, Coccolino



I tylko pozostaje się modlić, by pan doktor wyleczył... :)

zamieścił: Tom Rain

data: 2012.05.09 12:28

kategoria: Sprzęt / Tom Rain

rozdzielczość: 1172x1579

odsłon: 397

komentarzy: 13

Ocena użytkowników: 4.9 (oceniających: 21)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: DwuPak :P
5OK
[#2] Re: DwuPak :P
Ja również posyłam piątaka. OK
[#3] Re: DwuPak :P
Do szczęścia brakuje już chyba tylko atomowego guzika :)
[#4] Re: DwuPak :P
Mniam :)
[#5] Re: DwuPak :P
Dałem 4 bo tylko jeden joy OK ale ale ale widok super OK
[#6] Re: DwuPak :P

@parallax, post #5

Joy'i to mam 10, a jest 1 bo mój 3,5 letni synek trochu słabo daje rade w Hugo i SuperFroga... :D
Więc się spytaj najpierw :P Ale za to 3 klawiatury :D

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 21:26:34 przez Tom Rain
[#7] Re: DwuPak :P

@Tom Rain, post #6

No, ale na fotce jeden ;) Być może kiedyś zostanie fanem Superforga, a może już yes ;) No właśnie, jedna klawa leży odłogiem? :)
[#8] Re: DwuPak :P

@parallax, post #7

Tak tak - odłogiem, ta z boku to klawira od A2000 w wersji hiszpańskiej, a między monitorami leży przejściówka do niej... no i adapter 2 joy'i na port równoległy :P
No młody co chwila lata i "żabkę" woła, tylko słabo joypałkę trzyma ;) - wyrobi się.
Na razie trenuje na Hugo :D

Pan Doktór naprawił już to co nie działa, więc jak wróci to postaram się zrobić jakąś fotę wszystkich gratów co mam (joye i interface midi + samper, pełne MA i jakieś książeczki) - no nie ma tego dużo, ale handlarzem nie jestem jeno koneserem :D
[#9] Re: DwuPak :P
Rewelka !:D
[#10] Re: DwuPak :P
Miałeś tę Amigę na Retrokompie w Gdańsku? ;)
[#11] Re: DwuPak :P

@Daclaw, post #10

Tą i pozostałe ;) Po naklejce widać :D
[#12] Re: DwuPak :P
5
[#13] Re: DwuPak :P
sprzedałbyś jedną
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem