Komentowana treść: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a
[#1] Re: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a
No i fajnie, gratulacje dla AROSowiczów! Ja uważam, że w temacie FPP wiele już wymyślono i trudno wymyślić coś więcej. Dla mnie rozwój FPP zakończył się na Quake 2 ID Software, którą uwielbiam i wielokrotnie przechodziłem. Quake 3 czyli walka z botami już mną tak nie "wstrząsnął". Po Quake 4 już nie sięgałem, ale po krótkim obejrzeniu demka zobaczyłem, że silnik oparty jest na Doom 3, który uważam za słabą próbę odświeżenia największego klasyka ID Software i nie byłem tą pozycją za bardzo zainteresowany. "Realistyka" Dooma 3 wcale nie wpływa pozytywnie na grywalność, zresztą myślę, że wolę rozwalać sztuczne postacie jak w Quake 2, a nie zdjęcia do złudzenia przypominające prawdziwych ludzi.
[#2] Re: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a
robi się ciekawie... siedzi, pije i chrupki Ciekawe, jak to będzie hulać na Natami.
[#3] Re: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a
Hexen2 to jedna z moich ulubionych gier :)
[#4] Re: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a

@XoR, post #3

Hexen 1 i 2 wymiata i Heretic ale bez części 2 OK



Ostatnia aktualizacja: 19.05.2012 15:22:10 przez (V)(I)mothe(P)
[#5] Re: Hexen 2 oraz HexenWorld dla AROS-a
Wow...AROSowi programiści się ostatnio rozkręcili.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem