Komentowana treść: Doom 3 dla AROS-a
[#1] Re: Doom 3 dla AROS-a
Nocą, przy zgaszonym świetle i z dobrymi słuchawkami na uszach :) Polecam :)
[#2] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #1

Dobrze powiedziane. Najlepsza rzecz w temacie giercowego straszenia jaką wymyślono od czasu "Rescue On Fractalus!"
[#3] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #1

i koniecznie na CRT. Na LCD ta gra traci dużo z klimatu :(
[#4] Re: Doom 3 dla AROS-a

@XoR, post #3

Ano prawda. Odwzorowanie czerni na monitorach LCD pozostawia wiele do życzenia:(
[#5] Re: Doom 3 dla AROS-a
Czym to nagrywane? Kaloryferem?
[#6] Re: Doom 3 dla AROS-a
Jednakże Doom 3 na AROSA jest trochę bez sensu. Skoro AROS działa i tak na maszynach x86, to i tak lepiej uruchomić zwykłą pecetową wersję. Co innego gdyby to był port pod Samanthę, X1000 czy nawet "klasyka"
[#7] Re: Doom 3 dla AROS-a

@XoR, post #3

chyba w wersji na Xboxa....
Obecne monitory LCD (LED) czy Plazmy sa nie do pobicia....nie tylko ze wzgledu na rozdzielczosc.
No chyba, ze jako wyznacznik jakosci plaskich ekranow traktujemy kilku(nasto) letni monitor LCD......
Czasy i technika sie zmienia :)
A gra jest swietna, choc znam wiele straszniejszych tytulow :)
[#8] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #6

Klasyka? WTF..
[#9] Re: Doom 3 dla AROS-a

@pampers, post #8

it's joke ;)
[#10] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #1

Najstraszniejsza gra w jaką grałem, też polecam :)
[#11] Re: Doom 3 dla AROS-a

@michalmarek77, post #7

chyba w wersji na Xboxa....
a co ma piernik do wiatraka?

Obecne monitory LCD (LED) czy Plazmy sa nie do pobicia....nie tylko ze wzgledu na rozdzielczosc.
jaką rozdzielczość? w CRT mam 2304x1440@80Hz. Najlepsze monitory mają niewiele więcej rozdzielczości ale już przy 60Hz i input lagu... a telewizory stoją na 1920x1080@60Hz...

Telewizory z podświetleniem strefowym LED (czyli te najdroższe) i te lepsze modele plazm potrafią uzyskać lepszą czerń ale na miłość boską nie "monitory"...
[#12] Re: Doom 3 dla AROS-a

@parallax, post #5

Jeśli jesteś w stanie, to nagraj film w full HD, to zamieści się twój zamiast tego - i będziesz zadowolony z faktu że coś Ci się udało.
[#13] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #6

To może tak, jeśli nie odpowiada ci Aros na x86 to zainstaluj (jeśli jeszcze nie masz) Windowsa albo jeszcze lepiej Linuxa i odpal grę i przestań biadolić, nikt cię do tego nie zmusza - robi się to żenujące.
[#14] Re: Doom 3 dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #12

Nie musi być full hd, ale tu ewidentnie widać, że to nagrywane było kalkulatorem z Komunii. Na pieca jest już na kilka OS, teraz na Amige by się przydał, w przyszłości bym się skusił i zagrał jeszcze raz OK
[#15] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #6

Bez sensu to jest Twój post. Napisz może do autora portu, żeby dał se siana. A najlepiej do wszystkich, którzy robią cokolwiek dla AROS-a, linuxa x86, Haiku, i jakiegokolwiek systemu na x86 poza Windowsem
[#16] Re: Doom 3 dla AROS-a

@parallax, post #14

teraz na Amige by się przydał

Ke? Jakie Amigi uciągną Doom3?

Trza będzie sprawdzić ten port.
[#17] Re: Doom 3 dla AROS-a

@waldiamiga, post #16

A x1000 ze wspomaganiem 3D? :)
[#18] Re: Doom 3 dla AROS-a

@parallax, post #17

To jest dopiero pomysł! Kupić sobie x1000, żeby zagrać w DOOM3!!OK
[#19] Re: Doom 3 dla AROS-a

@parallax, post #17

A x1000 ze wspomaganiem 3D?

Pytałem o Amigi a nie o AmigiOne ;)
[#20] Re: Doom 3 dla AROS-a

@waldiamiga, post #19

Pierwsze wzmianki o AmigaOne znalazłem w ACS. Pisali tam, że AmigaOne to też Amiga. Coś się zmieniło od tamtej pory ?
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: Doom 3 dla AROS-a

@AmiChris, post #21

Oczywiste jak kwadratura koła
[#23] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #22

Coś sobie przypomniałem...Właściwie to Doom3 spokojnie pójdzie nawet w HD na nowych Amigach...Tych od CUSA ;)
[#24] Re: Doom 3 dla AROS-a

@waldiamiga, post #23

W HD na GF GT430 ? Dobre sobie
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] Re: Doom 3 dla AROS-a

@azazel44, post #24

Nio to PATRZ.
Co prawda to nie Doom3 ale bardziej zaawansowany graficznie COD: MW2 w którym ta karta wyciąga ok.27fps w FullHD. Ile GT430 zrobi klatek w 8 letnim "Dumie trzecim" nie wiem, nie miałem w łapkach tej karty.

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 20:38:24 przez waldiamiga
[#27] Re: Doom 3 dla AROS-a

@waldiamiga, post #26

Zrobię Cię tę przyjemność i sprawdzę Dooma 3 na GT430. Znajomy ma to pożyczę i sprawdzę
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem