Komentowana treść: Benedykt Dziubałtowski się żeni
[#1] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
gratulacje!!!
[#2] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
aż za spamuje, Gratulacje. :)
[#3] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Redakcja składa koledze życzenia szczęścia, zdrowia, pomyślności oraz wytrwałości na nowej drodze życia.

Z naciskiem na wytrwałość...
[#4] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@krashan_, post #3

Haha, "wytrwałości"
[#5] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Powodzenia
[#6] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Wszystkiego najlepszego życzę. Oby fajnych dni zawsze było więcej niż tych mniej fajnych.
[#7] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
i nie daj się wcisnąć pod pantofel! OK
[#8] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
A to ciekawie się złożyło, bo ja jutro też biorę ślub. Gratulacje!
[#9] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.
[#10] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@_arti, post #7

E tam, niektórym to akurat pomaga ;)

Czy bossem jest facet, czy kobita to akurat znaczenia nie ma żadnego, ważne by byli szczęśliwi i dobrze im się wiodło. Czego Benedyktowi i jego wybrance życzę.
[#11] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Normalnie faceci sa czasami jak Lemingi... ;D
[#12] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@Duracel, post #11

Powiedzenie, że po ślubie ludzie się zmieniają jest prawdziwe. Ona puchnie, jemu też rośnie opona piwna, relacje stają się powszednie, słowa, które wcześniej nie przeszłyby przez gardło, stały się codziennością... Coś w tym jest. Ludziska zbyt szybko podejmują decyzję o małżeństwie. Powinno się pomieszkać kilka lat razem, poznać dobrze, sprawdzić swoją cierpliwość i poziom tolerancji na zwyczaje drugiej osoby i dopiero wtedy, gdy okaże się, że nadal jest fajnie, że wyrażanie uczuć nie zdarza się tylko od święta, to wtedy można podjąć decyzję o małżeństwie.
A u nas w Polsce to często wpadka decyduje o małżeństwie, niedojrzałość emocjonalna, presja...
A w ogóle to freedom rulez ;)
[#13] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
No to po chłopie , Amiga pójdzie w kąt !!!!!!!!!!!!!!!!!
A na poważnie , Moje gratulacje OK
[#14] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
No to niedużo czasu minęło w sumie od opisów na GG typu "szukam żony" do małżeństwa... ;)
Nie żebym miał coś przeciwko, zwłaszcza że nie znam ani przyszłego męża, ani przyszłej żony :D
Niech się wiedzie. OK
[#15] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@azazel44, post #12

Mysle, ze sam akt malzenstwa, papier wplywa tylko w pewnym stopniu na taki obrod sprawy o jakim mowisz. Wiadomo, ze tzw. "zakochanie" to okres kiedy umysl zdolny jest do pewnych irracjonalnych zdawaloby sie zachowan. Taki stan to nie jest norma dla ludzkiego organizmu.

Po pewnym czasie gdy zakochanie, zmienia sie w milosc, a milosc w dojrzala milosc zaczynamy zyc dniem codziennym, czyli wracamy do normy. Znika z mozgu podwyzszona zawartosc endorfin, co w kumulacji z problemami dnia codziennego i wspolnego zycia z druga osoba wystawia na wielka probe wzajemne relacje i zwiazek.

W naszej szerokosci geograficznej gdy wiekszosc spoleczenstwa musi dzien za dniem gonic za pieniadzem i czasem, mamy jeszcze bardziej pod gorke niz inni. Z drugiej strony problemy moga rozwalic kazdy zwiazek, ale i jak nic innego potrafia go umocnic poprzez wspolne zmaganie z problemem. Na zachodzie od luksusow ludziom czesto sie wali we lbie i wydaje sie im ze zasluguja na lepszego partnera niz maja... wiec na dwoje babka wrozyla.

Tak czy siak dopiero zycie codzienne razem w problemach weryfikuje charaktery i trwalosc zwiazku. No i jak mowilem na watku gratulacyjnym... zawsze biedniej, ale najlepiej mieszkac bez doradcow i wsparcia w postaci tesciow czy rodzicow... niech pomagaja na odleglosc ;)
[#16] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Gratulacje!!!! Szczęścia oraz pomyślności!!!!! OK
[#17] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@krashan_, post #3

Wytrwałość i opanowanie nerwów potrzebne ;) Ja już rok wytrwałem, a od 15 maja jes nas troje :D
[#18] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@azazel44, post #12

Ona puchnie, jemu też rośnie opona piwna(...)

Są wyjątki od tej zasady. Ja przed ślubem ważyłem 62 kg (przy 186 cm wzrostu), a teraz (prawie 4 lata po ślubie) ważę 60 kg. Gadanie, że po trzydziestce zacznę tyć się nie sprawdziło, bo mam 38 lat. :)
Żona do swojej wagi po pierwszym dziecku wróciła tydzień po porodzie. Po drugim dziecku powrót do swojej wagi potrwał już jakieś 3 miesiące.

Taki z nas dziwaki. :)
[#19] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@MDW, post #18

Ostatnio przeglądałem profile na nk czy "twarzoksiążce" dawnych znajomych i niektórych czas nieźle posunął i dodał trochę kg ;)
[#20] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@Duracel, post #11

Eee... następnym razem się poprawi ;)

a tak na serio:
Wszystkiego najlepszego dla młodej parze!
[#21] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@mallorn, post #20

i dużo dzieciuf !
[#22] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
:) bardzo dobrze. Co prawda życzenia, to już po ślubie należy złożyć :) Ale będę trzymał kciuki :).
[#23] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@MDW, post #18

"Ja przed ślubem ważyłem 62 kg (przy 186 cm wzrostu), a teraz (prawie 4 lata po ślubie) ważę 60 kg."

Wspolczuje przy duzym wietrze ;
To ja sie martwilem, ze przy 183cm wzrostu zjechalem ostatnio z 86 na 82kg :) Zawsze chcialem wazyc przy tym wzroscie jakies 90kg, ale moja norma to 85.

Wazylem przed slubem 89, ale chorobsko dalo o sobie znac i przez dwa tygodnie ciaglych potow nocnych zjechalem do 79! Krawcowa musiala sie niezle gimnastykowac zeby spodnie dopasowac, a cieszylem sie wczesniej ze zajefajny garniak na miare i lezy jak ulal :]
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Gratuluje! Popieram Duracela...
Facet jest atrakcyjny spokojnie do 40tki. Kobity niestety do 30tki wiec maja krotszy czas na polowy i pozniej lapia co popadnie ... korzystajcie z zycia bo jest piekne... a zeniaczka ... jak kto chce :P
Nigdy nie sugerujcie sie co inni mowia albo jakimis zasadami. To wasze zycie :)


Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 15:19:07 przez MaveRick
[#27] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Przylaczam sie do zyczen, lepiej chyba sie nie da tego napisac.
[#28] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@Papier79, post #17

Tak patrzę se na avatara Twojego i muszę zapytać, czy masz jakieś powiązania z rodziną Delągów ?
[#29] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni

@juen, post #1

Gratulacje!
Przyjedźcie razem na Amiwawę to wreszcie "będzie się do kogo przytulać" i skończą się mało męskie zdjęcia
[#30] Re: Benedykt Dziubałtowski się żeni
Najlepszego!ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem