Komentowana treść: Aliens versus Predator dla AROS-a
[#1] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a
Autor portu, niejaki BSzili ma w planach ciekawe rzeczy:

* Homeworld SDL
* Pentagram (Ultima VIII)
* Frogatto
* Vega Strike
* Various OS id Tech 3 games (Smokin' Guns, OpenArena, Tremolous, World of Padman, Space Trader?, etc.)
* Warsow
* Neverball - needs PhysicsFS
* Doom64 Ex - needs CMake, FluidSynth
* GemRB (Baldur's Gate I-II, Icewind Dale I-II) - needs CMake
* Ryzom - needs CMake
* Speed Dreams - needs CMake
* DXX Rebirth - needs SCons
* Skulltag (Doom) - needs CMake
[#2] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

O, taki GemRB też bym chętnie na MorphOSie widział.
[#3] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@recedent, post #2

No nawet jest ale coż się kisi

No i w AvP bym sobie też pograł na mosie bo fajna gra ;)

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 08:12:14 przez Drako^lM
[#4] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a
Homeworld też genialny RTS. =]
[#5] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

Homeworld, mniam. Miodna gra, klasyka i rewelacja. Gdyby tak port dla MorphOS się pojawił - cudnie by było
Zaś Aliens versus Predator - no średnio mnie kręci, ale miło, że można zaciąć pod AROS (który to system też mnie średnio kręci), ale sprawdziłem dziś, przed chwilą właściwie - działa bez zarzutu.

Des

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 20:32:36 przez Des
[#6] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@Des, post #5

Homeworld, mniam. Miodna gra, klasyka i rewelacja. Gdyby tak port dla MorphOS się pojawił - cudnie by było


Pojawił się przecież...
[#7] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@Des, post #5

Gdyby tak port dla MorphOS się pojawił - cudnie by było

Port dla MophOSa powstał ze cztery lata temu, a do pobrania jest TU
[#8] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@grxmrx, post #6

Ło masz... To jak ja to zgapiłem?
Jestem bardzo świeżym, niedoświadczonym jeszcze userem MorphOS, testuję intensywnie pożyczkowego Miniacza, no i jakoś na gry nacisku nie kładę, bardziej się koncentruję na sofcie użytkowym, nie jestem zbyt zawziętym graczem (mam taki zestaw ukochanych gier i się tego trzymam, nowinki mi często umykają).
Dzięki za informację, już ściągam, jutro przetestujęOK

Serdeczności
Des
Ps. Jeszcze trochę czasu minie, nim się zacznę solidnie orientować we wszystkim, co pod MOS dostępne.
[#9] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@waldiamiga, post #7

Dzięks za oświecenie mnie, matołka niekumatego! Widzę, że dałem ciała z tym "oczekiwaniem Homeworld" dla MorphOS. Ale szybko się uczę i błyskawicznie nadrabiam zaległości

Serdeczności serdeczne
Des
[#10] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a
Można już pobrać najnowszy port gry AvP - jest Tu a pliki źródłowe Tu. Ogólnie to nie ma nic nowego poza poprawkami kilku błędów. Wprowadzono także obsługę gry w wersji demonstracyjnej, to dla tych co chcą sobie sprawdzić grę nie mając pełnej wersji.
[#11] Re: Aliens versus Predator dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #10

Dzięki za cynk, nowa wersja zassana. Kurcz kiedy znajdę czas by to wszystko przetestować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem