Komentowana treść: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD
[#1] Re: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD
Tak z ciekawości zapytam. Nie prościej było wziąć dokumentację z mediatora od Elboxu? No chyba, że NDA ma zbyt wiele ograniczeń?


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Nie prościej było wziąć dokumentację z mediatora od Elboxu?


O dziwo nie było, już dyskutowaliśmy niegdyś na ten temat. Na wysyłanie maili, na które nie dostałem żadnej odpowiedzi chyba straciłem więcej czasu, niż na reasemblację pci.library i wyczytanie z kodu niezbędnych informacji (jakieś 3-4 dni wieczorkiem po pracy w dwie osoby).

Ja chciałem nawet to NDA podpisać, ale od momentu w którym wspomniałem, że sterownik ma być open source każdy mail przepadał jak kamień w wodę. NDA nie było zbyt precyzyjne w tej materii, więc chciałem mieć pewność, że nie złamię jego warunków publikując kod sterownika. Nie będę dyskutował treści tego NDA publicznie.

W każdym razie, teraz posiadam już wszystkie niezbędne do dalszego kodowania informacje.
[#3] Re: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Btw. Ty masz Medka ZIV? Wyślesz mi output ShowConfig?
[#4] Re: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD
Jak tak dalej pójdzie to będę musiał zainstalować w końcu NetBSD OK
[#5] Re: Obsługa mostków Mediator 1200 w NetBSD
Taka ciekawostka, Jason McMullan na podstawie mojego sterownika pisze też sterownik do AROSa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem