Komentowana treść: Księga Parties w domenie PPA
[#1] Re: Księga Parties w domenie PPA
Fajna stronka, ciekawy art z 1990 roku z Krakowa.
[#2] Re: Księga Parties w domenie PPA
No to mam jeszcze kilka dni zeby przeczytac i naniesc ewentualne poprawki w pracy licencjackiej, dzieki za udostepnienie :)
[#3] Re: Księga Parties w domenie PPA
Niedziałające linki do eftepa amiscena.org możnaby zmienić na linki do FatMagnusa...
[#4] Re: Księga Parties w domenie PPA
Tekst z Krakowa z 1990 - kurcze, dlaczego ja nie urodziłem się trochę wcześniej? Fajnie się czyta. Wielki dzięki osobom które to zbierały i teraz udostępniły na ppa.
[#5] Re: Księga Parties w domenie PPA

@Nathanel, post #4

Super się czyta.Ach ten klimat lat 90-tych normalnie łezka w oku.
[#6] Re: Księga Parties w domenie PPA

@Hubez, post #1

Gdzieś już to czytałem, chyba na którymś MA CD była relacja z ACC 90r.
A Marek Pampuch miał wtedy tyle lat co ja teraz :)

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 22:28:04 przez waldiamiga
[#7] Re: Księga Parties w domenie PPA

@Hubez, post #1

hehe, czytalem w oryginale w roku 1990 :), pamietam jeszcze inna relacje z copy party z 90/91, tylko z 64plus4... sam dosc dlugo musialem czekac na mozliwosc przyjazdu na swoje pierwsze party, dopiero w 1992...

Kurcze blade, az trudno uwierzyc, ze to juz tyle czasu minelo, dwie dekady, masakra.

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 22:59:19 przez gx
[#8] Re: Księga Parties w domenie PPA

@waldiamiga, post #6

Wtedy Marek Pampuch byl przed najwazniejszym swoim bledem zyciowym ;)
[#9] Re: Księga Parties w domenie PPA

@gx, post #8

Wykupieniem MA ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem