• Opis

Prototyp nowego rozszerzenia autorstwa rafgc i mojego. Obecnie wszystko jest jeszcze we wczesnej fazie projektu...

zamieścił: strim

data: 2012.06.13 17:36

kategoria: Sprzęt / strim

rozdzielczość: 2048x1536

odsłon: 186

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.7 (oceniających: 10)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Prototyp :-)
Co bedzie dokladnie oferowal ten prototyp?
[#2] Re: Prototyp :-)

@Leon, post #1

Prototyp jak na razie nie oferuje niczego . Przynajmniej dla użytkownika końcowego. W przyszłości może powstanie z tego tania karta sieciowa pod clockport.
[#3] Re: Prototyp :-)

@strim, post #2

Prototyp jak na razie nie oferuje niczego


Całkiem nieźle, jak na rewizję B :D

powstanie z tego tania karta sieciowa pod clockport


Łe, i znowu trzeba będzie wyrzynać dziurę w jakimś pomysłowym miejscu w obudowie, żeby przeprowadzić kabel sieciowy...
[#4] Re: Prototyp :-)

@recedent, post #3

W A3000 nie trzeba będzie. Wystarczy tasiemka i sledź :) ...ale zaraz, port zegaram na na X-Surfie. Shit
[#5] Re: Prototyp :-)
Pomimo że wogole sie nie znam, czapkuje do stóp OK

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 21:00:13 przez Koyot1222
[#6] Re: Prototyp :-)

@recedent, post #3

Rewizja B to wersja modułu sieciowego, który kupiłem w firmie Olimex, ja tylko dorobiłem adapter (czyli płytka z jednym układem scalonym i wtykami/kablami do clockportu), resztą roboty będzie się zajmować Strim. W końcowej fazie powstanie jednolity moduł do clockportu.

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 22:39:47 przez rafgc
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem