Komentowana treść: Hurrican dla MorphOS-a
[#1] Re: Hurrican dla MorphOS-a
najs.
[#2] Re: Hurrican dla MorphOS-a
No fajnie się gra ;)
[#3] Re: Hurrican dla MorphOS-a

@Drako^lM, post #2

Fajna sprawa, zazdroszczę, może na os4 też się kiedyś pojawi i AvP też.
[#4] Re: Hurrican dla MorphOS-a
Hmm... Jest i działa, ale jednak trochę brakuje do pełni szczęścia... Tekstury tu i ówdzie się "ciachają" (czasem pojawiają się dziwne artefakty na ekranie), keymapa jest jakaś dziwna ("z" zamienione z "y", backspace nie działa - jak tu się wpisać do higscore?). Ale dobrze że jest i działa. Będzie w co grać w asyście dzieciaków...
[#5] Re: Hurrican dla MorphOS-a

@recedent, post #4

Bezproblemowo można też uruchomić oryginalne Turricany I i II z klasyka i pograć za pośrednictwem E-UAE. Na maszynach z G4 bezproblemowo, na słabszych nie wiem, bo nie miałem okazji używać.
[#6] Re: Hurrican dla MorphOS-a

@recedent, post #4

Jak na razie nie miałem (lub, nie zauważyłem) problemu z teksturami u siebie - być może nie rzuciły mi się na oczy (lub, jestem ślepy). Do higscore się jeszcze nie wpisywałem - w zasadzie nie sprawdzałem tej opcji. ;P W wolnej chwili sprawdzę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem