Komentowana treść: Scriba 0.0.14
[#1] Re: Scriba 0.0.14
no czas popróbować, działa już automatyczne przenoszenie tekstu na drugą stronę ?
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] Re: Scriba 0.0.14

@pinior, post #2

Poproszę Cię mądralo o nazwę innego, natywnego edytora WYSIWYG dla MorphOS-a obsługujacego polskie znaki.
[#4] Re: Scriba 0.0.14
Fajnie :) Może autor dałby się namówić na wersję dla AROS-a?
[#5] Re: Scriba 0.0.14
"... oraz polski" ! Czyzby wlaczono nas w grono jezykow swiata ;)
Odczytuje to jako duzy wklad naszych rodakow w system MOS ... Duzy plus dla autora.

P.S. Czy ktos w koncu zrobi "tutka" jak podpiac polski slownik do OWB dobre wibracje
[#6] Re: Scriba 0.0.14
Ale menu tylko po niemiecku.
[#7] Re: Scriba 0.0.14
Dobrze, że coś takiego powstaje. :)
Choć póki co program sprawia problemy, przynajmniej u mnie. Pisanie zajmuje 100% procesora, przez co takst pojawia się z pewnym opóźnieniem, a próba wczytania jakiegoś dokumentu txt powoduje poprawne zapełnienie pierwszej strony i otwarcie przykładowo tysiąca kolejnych stron z jedną kolejną literą tekstu na każdej z nich. No, ale miejmy nadzieję, program się rozwinie.
[#8] Re: Scriba 0.0.14

@tomek, post #3

Chcesz powiedzieć, że na MOSa nie ma żadnego innego edytora tylko ten o tak powalających możliwościach?

Smutne...
[#9] Re: Scriba 0.0.14

@GumBoy, post #8

Jezeli chodzi o natywny soft to gdzies w biurku programistow jest Papyrus Office....albo ten.
Oczywiscie zamiast tego mozesz powalczyc na sprawdzonych programach 68k:)
[#10] Re: Scriba 0.0.14

@Adam_K, post #7

hmmm u mnie nie widać żeby zajmował 100% max miałem 5 przy samej edycji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem