Komentowana treść: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1
Super wiadomość OK
[#2] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@parallax, post #1

Grałeś w to na jakiejkolwiek platformie?
[#3] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1
A nawet ostatnio w to grałem (na Pegasosie w wersję dla MorphOSa) dobre 20 minut. Synowi bardzo się podobało, a ja też nie ziewałem. Całkiem sprawnie zrobiony port, działa z siecią, coś tam ściąga (chyba levele).
[#4] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@MDW, post #3

Gra mi się bardzo podoba :) A i cieszy fakt, że powstała nowa wersja na Amigę :)
[#5] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@MDW, post #3

Ja niestety nie mam cierpliwości do takich gier ;) za szybko się denerwuje pomimo że się skupiam ;P - może to dla tego pomysł
[#6] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1
Troche szkoda a raczej dlaczemu nie ma wzmianki na glownej strone, ze sa wersje dla MOSa i AOS4
[#7] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@(V)(I)mothe(P), post #5

Ja też nie. Kickstart na Atari mnie się podobał, ale X-Moto jakoś nie podchodzi.
[#8] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@kjb666, post #7

W Kickstart na Atari nigdy nie ujechałem dłużej niże 5 sekund. Odpadające przednie koło widziałem tysiące razy. Jak mnie ta gra wkurzała. :)
[#9] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@MaveRick, post #6

Bo dla MorphOS-a ta wersja jest od trzech lat?
[#10] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@MDW, post #8

O ile dobrze pamiętam, wjeżdżając na górkę trzeba było trzymać joystick "do góry", wtedy jechał dalej, na fire się skakało ze skoczni.
Jak się już to opanowało, to gra wciągała jak diabli :)

Na początku zawsze 5 sekund i koło leciało. Wkurzające to było :)
[#11] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@mailman, post #9

Domyslam sie, ze chodzilo o strone gry, a nie o wzmianke na PPA.
[#12] Re: X-Moto 0.5.10 dla AmigaOS 4.1

@GumBoy, post #11

Ups, racja. Sorry Maverick.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem