Komentowana treść: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi
[#61] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@GumBoy, post #59

Mnie nie pytaj, Apple mam w głębokim poważaniu.

Czyli w tzw. głębokiej pupie :D
[#62] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@GumBoy, post #60

Marki :)
[#63] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@michalmarek77, post #62

Dla mnie marka Amiga jest warta 200 PLN i tyle jestem w stanie do konfiguracji dopłacić.
Nie jest wszak ona żadną gwarancją jakości, tylko punktami do lansu wśród geeków.
[#64] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@GumBoy, post #63

Słuchajcie , ja was wszystkich naprowadzę na prawdziwy tok myślenia. Sprzęt który ma emulowany procesor 68k i grafikę ocs,ecs i aga można śmiało nazwać amigą classic . Na FPGA Arcade na pewno nie uruchomicie windowsa a na pewno workbencha 3.xx . Co innego jak sprzęt uruchamia inny system a potem emulator procesora i kości graficznych.
Właściwie co oczekujecie ? Czas nie cofnie się i commodore tamte już nie wróci .Przyszłość Amigi Classic tkwi w takich maszynkach jak FPGA Arcade.
Nie chcesz kupić - NIE KUPUJ i nie gadaj że to badziew że to nie amiga.
Jeśli myślisz inaczej nie jesteś fanem AMIGI tylko zwykłym szczekaczem.
Do tych co chcą kupić FPGA Arcade , nie zastanawiajcie się i nie zrażajcie się tymi szczekaczami . Szczekacze przeminą a FPGA Arcade wyjdzie jeszcze lepsza , szybsza i nowocześniejsza wersja wersja.
[#65] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@djpiotrs, post #64

Sprzęt który ma emulowany procesor 68k i grafikę ocs,ecs i aga można śmiało nazwać amigą classic

Nie można. Amiga można nazwać sprzęt marki Amiga, a o tym jaki to jest sprzęt, decydują posiadacze praw do tej nazwy.
[#66] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@GumBoy, post #65

Amiga można nazwać sprzęt marki Amiga, a o tym jaki to jest sprzęt, decydują posiadacze praw do tej nazwy.

„nie jesteś fanem AMIGI tylko zwykłym szczekaczem”
[#67] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@djpiotrs, post #64

Nie chcesz kupić - NIE KUPUJ i nie gadaj że to badziew że to nie amiga.

Amiga Mini - Nie chcesz kupić - NIE KUPUJ i nie gadaj że to badziew że to nie amiga.

Tylko ja akurat nikomu nie będę zabraniał pisać o jakimś sprzęcie, ze mu nie leży.
[#68] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi
Hm.. Minęło już trochę czasu, wiadomo coś nowego o projekcie?
[#69] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@Sokok, post #68

sprawdz na amiga.org
[#70] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@tom256, post #69

A czy w ogóle ktoś z Was wie jaki to ma poziom zgodności softu?
Taki sam jak minimig? Bo jeśli tak to kicha
[#71] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@Skiba, post #70

Był jakiś artykuł na francuskim portalu amigowym i według niego było chyba gorzej z zgodnością (chodziło głównie o soft pod AGA) ;\
[#72] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi
Dobre wieści... na luty zapowiadają 100 sztuk FPGA Arcade.

Co więcej, FPGA Arcade z dopalaczem 060 można też zobaczyć w akcji...
[#73] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@Dopuser, post #72

No MOC jest, szczególnie świetnie wygląda szybkość dysku i grafiki pod MACkiem o CPU nie wspomnę.
A co z kompatybilnością AGAty, jest już lepiej, czy nic się nie zmieniło?
[#74] Re: FPGA Arcade Replay Board nadchodzi

@Dopuser, post #72

And production has started!

OK brawo!



Ostatnia aktualizacja: 07.03.2013 11:30:57 przez Dopuser
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem