Komentowana treść: ADRipper - nowe enkodery
[#1] Re: ADRipper - nowe enkodery
Świetna wiadomośćOK

A tak poważnie, to warto mieć takie narzędzie na klasyku pod AOS4. :)
Polecam.
[#2] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Andrzej Drozd, post #1

Zapodaj jakiegoś shota jak program wygląda ;)
[#3] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Drako^lM, post #2

http://i50.tinypic.com/iefgw1.jpg
[#4] Re: ADRipper - nowe enkodery
Tak swoją drogą to mp3 chyba "rzondzi". Na ile popularne są te wszystkie pozostałe formaty?
[#5] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Andrzej Drozd, post #3

Dzięki za shota ;)
[#6] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Dopuser, post #4

FLAC jest dosyć popularny. Zrzut do WAVE czy AIFF może się przydać, gdy ktoś chciałby coś wyedytować w zrzuconej ścieżce.

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2012 07:42:26 przez mailman
[#7] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Drako^lM, post #5

Spoko :)

Przepraszam za bałagan na WB, ale ja nie bawię się w przestawianie ikonek. Chyba same się poprzestawiały. ;)

Ogólnie różnie z nimi bywa. Czasami odpalę też MOSa 1.4 i wtedy tracę kontrolę nad ikonkami z AOS4. A może na odwrót? Tak się jakoś same przestawiają :)
Wiekszość czasu spędzam na AOS3 i gdy naprawdę czegoś nie mogę zrobić, to odpalam właśnie AOS4. Co ciekawe, sytuacje są różne. Jakiś czas temu konserwowałem peceta i dwa dni byłem bez tzw. "teraźniejszości" internetowej, ale nie bylo tak źle. AmiGG działa, czego nie dał rady IB, to OWB wykonał. Jest spoko. :)

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2012 02:03:15 przez Andrzej Drozd
[#8] Re: ADRipper - nowe enkodery

@Andrzej Drozd, post #7

No akurat bałagan mi nie przeszkadza ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem