Komentowana treść: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
[#1] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
startowanie systemu przez Linuksa
[#2] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
precz z pingwinami!
[#3] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
w dawnych czasach tak bywało, że wielu amigowców i/lub sypmatykow innych komputerow nic PC z oprogramowaniem M$ zasiliło szeregi linuksiarzy

więc to jest środowisko raczej wam - amigowcom - dość przyjazne

a co do mieszania platform, kombinowania, itp. - to co w tym złego na tym etapie istnienia AROS? Jeśli AEROS na R-Pi stanie się popularny to tym samym spopularyzuje "amigę"

ARM to jest przyszłość "amigi", dawno to mówiłem na forach, itp. - teraz coraz więcej osób podziela to zdanie
platforma tania, masowa - akurat dla lekkich i przemyślanych systemów - ideałem byłby jakiś bardziej dojrzaly system amigowy niż AROS przeportowany na ARM

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 12:45:43 przez rwks
[#4] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
Po krótkiej zabawie (brak czasu na dłuższą zabawę) muszę stwierdzić iż szybciej to chadza od wersji Broadway-a 0.8. Przeglądarka internetowa śmiga, open Office też a nawet Gimp i to na AROS-ie - tak wiem że pod spodem jest Linux, ale co tam, nie widać go i nie drażni oka ;P. Jedynie napotkałem problemy z grami a szczególnie pod emulatorem - nie jest tak ciekawie, choć nie tragicznie.
[#5] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
Można już pobrać nowszą i uaktualnioną wersję systemu AEROS. Do pobrania tutaj (1.9GB)
[#6] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja
Czekam póki co na swoją Rasberry Pi i za jakieś dwa miesiące powinienem się doczekać, a w tym czasie systemik niech się rozwija! :)
[#7] Re: AROS broadway X / AEROS - nowa wersja

@Adam_K, post #6

Ile zapłaciłeś w całości?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem