Komentowana treść: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
[#1] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
To się firma ładnie rozpędza.
[#2] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
Wszystko wypasik ale czemu ta ACA500 ma tylko 2MB to ja nie wiem. Mam nadzieje, że będzie kompatybilna z czymś pod klapką bo te 2MB to ani do WB ani do WHDLoad...
[#3] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@_arti, post #2

Ciekawe kiedy nowy firmware do Indi MK2? Bo w SlamTilta pograć sie na razie nie da.
[#4] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
TAKKK AMIGA 500 znowu będzie wielka potężna jak Godzilla .
Taka karta w a 500 do tego Blizzard 1260 + Ram:128MB do tego Indivision ECS Driver (Picasso96 )
[#5] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
Niedługo będzię więcej modeli rozszerzeń, niż Amig będących w użyciu ;)
[#6] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
No poprostu extra! OK
[#7] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@Dorian3d, post #4

Bez AGA nie ma rulezowania. Gry dla A500 i ECS nie potrzebują 060 i 128 MB RAMu ;)
[#8] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
nie rozumiem czemu wszystie CPU krecone sa 16 mhz ....ze wzgledu na cene ? w czym rzecz wypuscic 2 wersje kart dla np A600 020/16 - 020/33 ...trubo dla Amigi 500 tez raczej trubo nie mozna nazwac .. mogli zasosowac dostepne cpu 68000 freescali ktory mozna popedzic 50 mhz ..(patrz niektore wersje minimig czy czeska furia) - ale rozumiem ze to raczej trzeba traktowac jako kontroler ATA do Amigi i rozszerznie pamieci ...(pytanie znowu w dzisiejszych czasach przy niskich cenach RAM ..czemu tylo 2 MB FAST ? - a moze to 1.8 slow )
[#9] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@HOŁDYS, post #8

Nie myślałem, że to powiem - ale projekt Zeus68k dla a500 wygląda zdecydowanie lepiej. Sytuację ratuje to złącze procesora i możliwość wykorzystania turbin z a1200, mimo wszystko 2 MB ramu wobec wcześniejszych deklaracji 8 MB + 020 to bida... Ale nie ma co narzekać dobrze, że ktoś coś jeszcze robi OK
[#10] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@HOŁDYS, post #8

Bo pewnie Jens dostał się do taniej partii leżaków magazynowych, a akurat wersja 16MHz była najpopularniejsza, mógłby chociaż przynajmniej (spróbować) popędzić ten procesor na 21MHz.

Pamiętam newsa, w którym było napisane, że nowa karta do A600 będzie tańsza od rozszerzeń pamięci. :D
[#11] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt
Ja dalej czekam na utility software do Indivision AGA mk2 bo w rozdzielczości 1024x768 mam obraz na monitorze obcięty w pół i są widoczne paski! Jens zapowiedział że ten programik wszystko wyrówna. Nie mam na monitorze bezpośredniego wyjścia DVI i używam przelotki DVI-VGA i to jest podobno co tworzy te pionowe paski.
[#12] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@Grisza, post #3

Też czekam bo ten scrolling to jest tragedia :/
Ciekawe czy jak wyjdzie update to to naprawi, kolejna sprawa to scanlines bo na moim 19 CRT kostki są jak płyty chodnikowe :)
[#13] Re: Individual Computers zapowiada nowy sprzęt

@QUAD, post #12

Bez tego softu ten scandubler nie jest już taki wyjątkowy!
Mam nadzieję, że będą też dostępny tryby planarny ala Graffiti tak jak ma to wersja ECS!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem