Komentowana treść: BOH - ścieżka dźwiękowa
[#1] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa
Czy za darmo, tak, ale obraz ISO mogą pobrać tylko Ci co wcześniej zakupili grę i jest traktowany jako aktualizacja gry. Za prawdziwe darmo można tylko pobrać archiwa we flac oraz WAV, ale dobre i to. Ale widzę, że koszt gry w wersji pobieralnej to tylko 4,99 Euro, to co to jest. Pod Windows jak znalazł, jako że pod MorphOS gry nie ma.

Problem tylko w tym, że muzyka jest ładniejsza od samej gry.


Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 12:25:46 przez gilban
[#2] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa
Ta gra jest tak biedna, że szkoda każdej sekundy na jej pobieranie.
Na Amigę jest dziesiątki lepszych gier (o ile nie setki).
[#3] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@GumBoy, post #2

Na Amigę jest dziesiątki lepszych gier (o ile nie setki).

..albo i tysiace!
Gra mistrzostwem swiata nie jest, ale ma specyficzny klimat ( i moim zdaniem bardzo fajna grafike) , ktory pewnym osobom, ktore nie licza zycia w sekundach moze sie spodobac.
[#4] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@cactoos, post #3

.albo i tysiace!

Polemizowałbym.

ktory pewnym osobom, ktore nie licza zycia w sekundach moze sie spodobac.

Pewnym osobom może się nawet muzyka Disco Polo podobać. To nie znaczy jednak, że mi musi i że nie mogę jej za crap uważać.
[#5] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@GumBoy, post #4

Ja gry nie kupowałem. Pobrałem demo pod Windows i wystarczyło stwierdzić, że gorszej gry to chyba nie widziałem, ale przed pobraniem nie miałem pojęcia co to. Dlatego po zobaczeniu co to stwierdziłem, że muzyka jest zdecydowanie lepsza niż sama gra. To wszystko.

Może tak:
Grywalność 1/10
Wideo 2/10
Muzyka 5/10


Jednym słowem mailman dając newsa, zrobił reklamę tej grze, bo wcześniej nie miałem pojęcia o jej istnieniu.

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 16:40:51 przez gilban
[#6] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@gilban, post #5

Gusta są różne - mi się podoba OK
[#7] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@gilban, post #5

Ja zagrałem kiedyś w demo bo ciągle reklamowana na PPA jest. Kawał crapu.
[#8] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@parallax, post #6

Ja wiem. Na bezrybiu to i rak ryba. Jak na Amigę nową gier jest stosunkowo mało, to się wtedy podoba wszystko jak leci :)
[#9] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@gilban, post #8

Dużo nie wychodzi i każdy o tym wie :D Ale gra potrafi wciągnąć na dłuuuuuugie godziny. A i tak wolę amigowe klasyki OK
[#10] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@gilban, post #5

A mnie się gra podoba. Nie jest to jakiś megahit, ale warto przy niej spędzić trochę chwil, aby przekonać się, że potrafi wciągnąć. Zachęcam do lektury recenzji.
[#11] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa
Muzyka bardzo fajna, ale niestety gra dla mnie jest średnia (nie mój typ), być może za szybko się zniechęcam ;)
[#12] Re: BOH - ścieżka dźwiękowa

@(V)(I)mothe(P), post #11

Być może tak. Pograj dłużej, a może zmienisz zdanie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem