Komentowana treść: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność
[#1] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność
Dziwna sprawa. :(
[#2] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność
Nie mialem okazji pracowac z tym programem, ale z tego co mozna bylo wyczytac, z opinii itp to calkiem dobry program jest... A zamkniecie sklepu - szkoda. Ogolnie to normalne, ale w amigowym swiatku to juz nie bardzo.
[#3] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@MDW, post #1

Pewnie dowiemy się więcej w sierpniu. Na razie pozostają tylko dzikie spekulacje.
[#4] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@recedent, post #3

Ale tu nie ma co spekulować. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :]
[#5] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność
No dobra zamyka sklep. To co z ewenualnymi nowszymi wersjami ? Ma pracować nad nimi, no a jak je później kupić? Nigdy nie używałem, nie było wersji demo dla naszych systemów, szkoda może bym się skusił, bo opinie były pochlebne.



Ostatnia aktualizacja: 19.07.2012 10:49:44 przez Ender
[#6] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Ender, post #5

nie było wersji demo dla naszych systemów
Hollywood w wersji demo dostępny jest dla systemu Windows tak, że masz okazję się zaznajomić. ;)
[#7] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Leon, post #6

Wiem, pisałeś mi kiedyś o tym, ale jakoś nie było czasu. Ty używasz z tego co pamiętam.
[#8] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Ender, post #7

jak masz zaczynac od zera to chyba sensowniej actionscript/flash
[#9] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Valwit, post #8

Co do actionscript/flash to ja bym polemizował, bo jest duża szansa, że ten standard umrze. Wersji pod Windows 8 ma już nie być, na smartfonach jest tylko wersja Lite. Pod MorphOS'a jest strasznie kulawa, a strony internetowe w OWB, przy wgranym plugin-ie flash się ciągle wieszają.
[#10] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@gilban, post #9

tyle ze wsparcie w sensie dokumentacji, softu itp etc jest o kilka rzedow lepsze i wieksze niz w przypadku hollywod, nie? koszta tez przyzerowe. na androidowych dziala, winda linux i osx sa w pelkeni wspierane inne platformy mniej, ale jak ograniczysz sie do troche starszych wersji to i na amidze pojdzie.
[#11] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Valwit, post #10

I tu to się zgodzę.
[#12] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Valwit, post #10

Fakt dokumentacja to podstawa.
[#13] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Ender, post #12

Dokumentacja do Hollywooda nie jest zla dodatkowo poparta wieloma przykladami.
Dostepna jest w jezyku niemieckim oraz angielskim. Szkoda, ze malo osob w Polsce posiada ten program bo mam pare pytan na ktore nie znam odpowiedzi. Mialem w planach przeniesienie paru gier flashowych na nasze systemy ale niestety poleglem i dalem sobie spokoj.
[#14] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Leon, post #13

Dlatego piszę, ze to podstawa, bo później nie ma się kogo spytać i klops. Nie ty jeden poległeś, bo nie było kogo zapytać. Szkoda, ale takie jest życie. Z drugiej strony, może jeszcze wpadniesz na rozwiązanie, którego szukałeś. Życzę powodzenia. Na czym polegał problem? Udało ci się zrobić jakąkolwiek grę w tym programie?
[#15] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Leon, post #13

Może autor Hollywood-a zna odpowiedzi na te pytania ;)
[#16] Re: Sklep AirSoft Softwair zamyka działalność

@Ender, post #14

Powstało forum gdzie można zadawać pytania odnośnie programowania w Hollywood.
Niestety sam Andreas nie był w stanie mi pomóc. Po części jest to wina ograniczeń programu.
Na resztę Twoich pytań odpowiem na priva jak znajdę w najbliższych dniach więcej czasu. Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem