Komentowana treść: Icaros Desktop 1.4.5
[#1] Re: Icaros Desktop 1.4.5
Nie mogę pobrać aktualizacji przez LiveUpdate do najnowszej wersj 1.4.5

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2012 10:21:14 przez Mruk
[#2] Re: Icaros Desktop 1.4.5

@Mruk, post #1

Którą wersję masz ostatnią zainstalowaną?
[#3] Re: Icaros Desktop 1.4.5

@mailman, post #2

Mam wersję 1.4.3 i mam komunikat :

"Your System is up to date . Version is 1004003" jak uruchomię Live Update z opcją aktualizacji z internetu.

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2012 11:01:09 przez Mruk
[#4] Re: Icaros Desktop 1.4.5

@Mruk, post #3

Jeżeli LiveUpdater nie działa, to musisz to zrobić ręcznie. Archiwa są do pobrania pod odnośnikiem.
[#5] Re: Icaros Desktop 1.4.5
Instalacja przebiegła bez problemów OK
[#6] Re: Icaros Desktop 1.4.5
Fajnie że się tak rozwija, szkoda tylko że jak będzie zupełnie nowa wersja (np. 1.5.x) to znowu trzeba będzie instalować wszystko od początku (bo autor nie zamieszcza wtedy aktualizacji z 1.4.x do 1.5.x).

Z tego powodu nadal siedzę na 1.3.3 i nie chce mi się instalować nowego. Czekam na 1.5, a może nawet na 2.0.
[#7] Re: Icaros Desktop 1.4.5

@don_rafito, post #6

Wersję bieżącą od 1.3.3 dzielą lata świetlne, ale jak Ci się nie chce aktualizować bo Ci wystarcza ...
A aktualizujesz przynajmniej pliki systemowe?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem