Komentowana treść: Alien Fish Finger - recenzja
[#1] Re: Alien Fish Finger - recenzja
mozesz napisac dlaczego A500+ i A600 gra nie wykorzysta 2 MB CHIP RAM jak w A1200 ?
[#2] Re: Alien Fish Finger - recenzja

@HOŁDYS, post #1

Nigdzie tak nie napisałem.
[#3] Re: Alien Fish Finger - recenzja
Skąd wykopujecie te gry? Ja o niej nie słyszałem. :) Dzięki tym wspominkom o starych amigowych grach zdaję sobie sprawę z tego, że tylko się "prześlizgnąłem" po "mainstreamowych hiciorach" amigowej rozrywki i pominąłem kupę fajnych pozycji.
[#4] Re: Alien Fish Finger - recenzja

@mailman, post #2

Gra działa na każdej Amidze wyposażonej w 1 MB pamięci Chip (dodatkowa pamięć Chip jest wykorzystywane automatycznie przez A1200 - posiadacze A500+ i A600 muszą trochę się pomęczyć

tak z tego zrozumialem ze 2 MB CHIP wykorzystywane jest tylok w A1200
[#5] Re: Alien Fish Finger - recenzja

@HOŁDYS, post #4

Delikatnie zmodyfikowałem, aby nie było wątpliwości.
[#6] Re: Alien Fish Finger - recenzja
AFF to jedna z najlepszych gier na Amigę ever! Po prostu małe cudo , w które każdy gracz powinien zagrać.
Ech, szkoda, że inwencja amigowych twórców gier po 95 r poszła w kierunku marnych gier doomopodobnych bądź konwersji takowych z PC.............
[#7] Re: Alien Fish Finger - recenzja
Nigdy w nią nie grałem, ale się obluka OK
Recka krótka, ale daje radę Brawo brawo!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem