Komentowana treść: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a
[#1] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a
Aros tak ? Na PC tak ? Acha... To dla tych co lubią sobie utrudniać życie tak ? Nie prościej jest uruchomić wolfensteina pod windows, tylko trzeba angażować Arosa
Sorry, ale nie widzę sensu istnienia tego "systemu"
[#2] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@azazel44, post #1

Sorry ale nie widzę sensu pisania takich komentarzy.
[#3] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@azazel44, post #1

Nie prościej jest uruchomić wolfensteina pod windows

Czyli że co, sensu istnienia linuxa też nie widzisz, bo łatwiej na windzie? Bez jaj :)
[#4] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@azazel44, post #1

PC to na razie dobry wybór, system ma sens

z tego co wybadałem aros jest robiony tak jak linux - ma być wieloplatformowy
także może być np przeportowany relatywnie łatwo na ARM (na razie jest hybrydowy aros na Pi)
ARM jest coraz populariejsze, ARM jest tanie jak barszcz (w porównaniu do PPC)

to mogłaby być jakaś przyszłość dla "amigi",
ex-amigowcow z dawnych lat jest wokoło mnie dużo, ale obecne produkty są dla nich za drogie - a MorphOS nie istnieje merketingowo, niemal niebyt, poza tym szrotowe maczki się wkrótce rozsypią

ARM się zaczyna liczyć, PPC odchodzi w przeszłość

powtarzam to od dawna,
[#5] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@azazel44, post #1

Może sens odpalania Wolfensteina na czymś takim jest dyskusyjny. Jednak sens istnienia systemu AROS moim zdaniem jest. System to nie tylko loader do starych gier. :) Po prostu są ludzie, którzy chcą mieć amigowy system na tanim i łatwodostępnym sprzęcie. Ja na przykład uwielbiam spędzać czas na MorphOSie. Gdyby nagle MOSTeam stwierdził, ze przechodzi na Intela to nawet sekundy bym się nie zastanawiał i skombinował sobie jakiegoś peceta odpowiedniego dla nowego MorphOSa. Po prostu sprzęt jest dla mnie nie tylko drugoplanowy ale wręcz trzecioplanowy. Dawno przestałem się emocjonować sprzętem. Ma działać i oferować pewne niezbędne możliwości. A czy to jest taka czy taka architektura? A kogo to obchodzi? :)
[#6] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@MDW, post #5

a czy przypadkiem ARM to nie jest architektura procka z tej samej rodziny co PPC?

czy nie łatwo by było w miarę bez wysiłku przeportować systemu?
albo nawet utrzymać dwie gałęzie systemu?

ile wychodzi nowego sprzętu ARM a ile PPC?

jakie są ceny tego sprzętu?
[#7] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a
Jak tak dalej pójdzie to AROS stanie się realną alternatywą względem Windows i Linuksa na PC szybciej niż ReactOS.
[#8] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@azazel44, post #1

Zamiast pisać takie bzdury, to zajmij się czymś poważnym i nie marnuj czasu przed internetem
[#9] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a
U mnie na wirtualnej maszynie (Oracle VM VirtualBox) nie działa, pojawia się czarny ekran i tyle.

EDYTA: pojawiła się nowa wersja, może ta będzie banglać.

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 11:54:37 przez waldiamiga
[#10] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@waldiamiga, post #9

Post pod podestem ale edyta już nie jest aktywna.
Nowa wersja działa bezproblemowo.
Pomolestuje BSzili o port dla MorphOSa.
[#11] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@waldiamiga, post #10

A molestuj, molestuj ;)


Faktycznie z pierwszą wersja portu były problemy z uruchomieniem gry, ale tak jak piszesz teraz jest ok.
[#12] Re: Wolfenstein: Enemy Territory dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #11

Z molesty :) wyszło to że powinniśmy mieć Yamagi Quake II oraz Aliens vs. Predator na MorphOSa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem