Komentowana treść: UADE 2.13r5
[#1] Re: UADE 2.13r5
Pewnie odkryję na nowo koło - ale nigdy wcześniej jakoś nie zwracałem zbytnio uwagi na UADE. Dziś kliknąłem na linku do strony, podanym przez mailmana w newsie i coś mnie zastanowiło - program nazywa się Unix Amiga Delitracker Emulator, a w opisie (About UADE) stoi jak byk, że "UADE plays old Amiga tunes through (...) Eagleplayer API". Hm.. Czy tylko mnie wydaje się, że nazwa programu jakoś tak mało adekwatna jest?
[#2] Re: UADE 2.13r5

@APC74, post #1

Wszystko gra. Na początku UADE udawał tylko DT API. Potem dopiero dodano EP API. Notabene, EP jest kompatybilny z DT API, więc wszystkie playery z DT można wrzucić do EP i będą grać. EP ma jednak większe możliwości. Zresztą większość playerów pochodzi z DT, poznać to po nagłówku pliku DELIRIUM.
[#3] Re: UADE 2.13r5
Dostępna jest już wersja r8. Zmiany to drobne poprawki oraz uaktualnienia wtyczki dla programu TuneNet.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem