Komentowana treść: Aros Vision 68k 1.5.3
[#1] Re: Aros Vision 68k 1.5.3
Szkoda, że nie powstała jeszcze na tej bazie dystrybucja ze skonfigurowanym emulatorem WinUAE na wzór Amikita
[#2] Re: Aros Vision 68k 1.5.3

@tomek, post #1

Nie ma sensu tworzyć czegoś takiego, bez problemu można sobie uruchomić pod WinUAE - wystarczy rozpakować załadować i działa.
[#3] Re: Aros Vision 68k 1.5.3

@(V)(I)mothe(P), post #2

wlasnie. dwa downloady i jazda, to komfort w porownaniu do wyszukiwania kickstartow. a niektorzy pytaja, po co aros 68k..
[#4] Re: Aros Vision 68k 1.5.3

@(V)(I)mothe(P), post #2

No niestety rozpakowałem, załadowałem i nie działa. Mogę jedynie podziwiać piękną szarość pustego ekranu...
[#5] Re: Aros Vision 68k 1.5.3

@tomek, post #4

jak skonfigurowales winuae? zeby nie bylo klopotow olaf dostarcza specjalny plik konfiguracji dla winuae tutaj:
http://www.natami-news.de/html/distribution_download.html

a jeczcze dokladniej tutaj:
http://www.natami-news.de/Aros/WinUAE.uae

trzeba pamietac ze rom arosa ma 1 mb i sklada sie z doch czesci
main rom file: aros-amiga-m68k-rom.bin
oraz
extended rom file: aros-amiga-m68k-ext.bin
do skonfigurowania pod hardware>rom

sprawdz to.

jak dalej nie bedzie dzialac to po wystartowaniu winuae nacisnij oba klawisze myszy i sprawdz czy pojawia sie early startup i czy mozesz odpalic arosa bez startup sequence.

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 20:43:29 przez wawrzon
[#6] Re: Aros Vision 68k 1.5.3

@wawrzon, post #5

Już działa. Dzięki za podpowiedź w kwestii romów. Używałem tego dostarczonego z WinUAE.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem