Komentowana treść: AmiParty 11 -relacja
[#1] Re: AmiParty 11 -relacja
Marku, dzięki za relację! Jak zwykle rewelacja! OK
[#2] Re: AmiParty 11 -relacja
Jak zwykle...relacja -rewelacja. Party było cudne i jak zwykle za krótkie. Twoja relacja przypomina najfajniejsze kąski i budzi tęsknotę...jeszcze niech by trwało. Nie zdążyłam totalnie pointegrować się z partowiczami, zabrakło mi czasu, doba była o niebo za krótka.

Dzięki, że byłeś i dzięki za super relację.

:D a kto nie był niech obliże się ze smakiem i przyjeżdża na kolejne. Do zobaczenia na kolejnych imprezach.
[#3] Re: AmiParty 11 -relacja

@Sir_Lucas, post #1

Na ostatnim zdjęciu uśmiechnięte słoneczko z Superfroga
[#4] Re: AmiParty 11 -relacja

@Dorian3d, post #3

No chyba nie? :)
To jest dobre OK Jak by reklama rozpałki :)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/564338_197648833698789_867764460_n.jpg
[#5] Re: AmiParty 11 -relacja

@parallax, post #4

@parallax Nie chcesz wiedzieć co Flea jeszcze piła.
[#6] Re: AmiParty 11 -relacja
W Superfroga grałeś? :)


Jenot: Chcę :)
[#7] Re: AmiParty 11 -relacja

@parallax, post #6

Superfroga masz tutaj ok, racja
[#8] Re: AmiParty 11 -relacja
Widać, że fajne towarzystwo było i wszyscy się dobrze bawili. Tej kobity w białym jak się ogląda zdjęcia, to się robi szkoda, bo chyba po tej cytrynówce (na moje oko cytrynówka) wszystkie samce sobie z nią zdjęcia chcieli robić ;)))
[#9] Re: AmiParty 11 -relacja

@parallax, post #6

Akurat tu ktoś giercował w Lotusa ;)
[#10] Re: AmiParty 11 -relacja

@Jenot, post #5

Bardzo smaczne trunki. Np paliwo rakietowe made by Drako. I przeżyłam. A nie każdemu to się udaje. ;)
[#11] Re: AmiParty 11 -relacja

@Duracel, post #8

Primo : cytrynówki nie było.
Secundo : kobita w białym to stały bywalec wszystkich AmiParty - kto zdjęcia miał zrobić to już dawno zrobił. ;)
Każdy chciał zdjęcie sobie zrobić z Drakową "cytrynowką" :)

:P
[#12] Re: AmiParty 11 -relacja

@flea, post #11

Aaaa, jeżeli cytrynówki nie było, to w takim razie ja już nawet nie pytam co to było, takie żółte ;)
[#13] Re: AmiParty 11 -relacja

@Duracel, post #12

Pewnie piwo Desperados.
[#14] Re: AmiParty 11 -relacja

@Duracel, post #12

Przyjedziesz, posmakujesz i jak dożyjesz poranka to dowiesz się co to. Ha ha ha :)

Dawno się tak dobrze nie bawiłam... Chłopaki i dziewczyny ( tzn Ewo Faziorowa) dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za cudne Party.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem