Komentarze do artykułu: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady

[#1] Re: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady
Opis bardzo fajny i kompletny, gra wymiata, nastrój taki, że gdy gra się w nocy po ciemku to aż się człowiek
wzdryga jak coś znagła zaatakuje x ).

Mam pytanie dotyczące "podkręcania" gry, denerwuje mnie że za każdym razem gdy włączam grę muszę
od początku ustawiać sobie klawisze - nie lubię standardowych - w którym pliku są one zapisane i czy jest w ogóle możliwe zmienienie tego?

Wydawało mi się że powinny zostawać moje ustawienia po nagraniu stanu gry, ale gdzie tam...
za każdym razem to samo - może mam kijowego kraka x )
[#2] Re: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady

@Radek_Cz, post #1

Opis bardzo fajny i kompletny

Ja bym może jeszcze dodał co nieco do opisu na temat efektów świetlnych w grze (np. pocisk laserowy w ciemnym korytarzu) i inteligencji przeciwników...

gdy gra się w nocy po ciemku to aż się człowiek wzdryga jak coś znagła zaatakuje

Polecam grę z użyciem mocnych kolumn głośnikowych... czad! :)

Tak czy siak, AB3D-TKG to najlepszy 3D na Amigę... obowiązkowa pozycja dla każdego Amigowca.
[#3] Re: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady
troche wstyd o to pytać, ale gdzie do jasnej anielki jest plik/i z save'ami?
Przeszukałem katalog z grą, S:, T:, katalog główny partycji na której jest gra...
i nic. Ktoś podpowie gdzie szukać, chociaż jakieś "ciepło-zimno"?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 21:12:26 przez Radek_Cz
[#4] Re: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady

@Radek_Cz, post #3

Plik boot.dat w głównym katalogu gry.
[#5] Re: Alien Breed 3D II - The Killing Grounds - porady

@mailman, post #4

blushing dziękuję wylewnie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem